По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Authentic 50 N

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Authentic 50 N
37463грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Чавунна піч камін Plamen Authentic 50 N сірий колір - це продукція, розроблена відповідно до сучасних тенденцій, її прикрашає простота сучасних прямих ліній, пристосованих до будь-якого простору в будинку, а також трьохсороння склокераміка котра витримує температуру до 660°С. Піч виготовлена ​​з якісного сірого чавуну, пофарбована в сірий колір термостійким кольором, що надає виробу шикарного вигляду. Через великі засклені дверцята Ви можете побачити весь камін, який створює повну атмосферу відкритого вогню. Через правильну подачу первинного та вторинного повітря шкло залишається чистим протягом всього циклу горіння деревини. 

 Продукт розроблений, виготовлений та випробуваний відповідно до європейських стандартів (EN13240).

 Вага печі становить 158 кг, номінальна потужність - 8 кВт, максимальна - 10 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 75.6%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Дана модель - це ідеальне рішення для обігріву заміського будинку, дачі чи котеджу. Піч камінна на ніжках піднята від підлоги та в комплект входить підставка. Дана модель пічки технологічно дозволяє підключення до димоходу вертикально і горизонтально через коліно. Невідємним подарунком від виробника даної пічки йде висока рукавиця та кочерга.

Технічні параметри:

Вага, кг 158
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 76.80*53.70*66.00
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 75.6
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 53.00*22.00 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.