По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Barun (black)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Barun (black)
33750грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Чавунна піч камін Plamen Barun (black) чорний колір - простота сучасних прямих ліній, доповнена великими дверцятами із склокерамікою котра витримує темпарутуру до 660°С, через які видно всю топку, та емальовані зовнішні вставки з якісного чорного чавуну доповнять Ваш простір атмосферою тепла та затишку.

 Вага печі становить 185 кг, номінальна потужність - 8 кВт, максимальна - 11 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 71.4%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Дана модель - це ідеальне рішення для обігріву заміського будинку, дачі чи котеджу. Дана модель пічки дозволяє підключення до димоходу лише вертикально.

Технічні параметри:

Вага, кг 185
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 84.00*52.00*72.80
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 71.4
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 180
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 56.00*35.00 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.