По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Dora 10 (green)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Dora 10 (green)
21000грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Дров`яна піч камін Plamen (Пламен) Dora 10 (green) зеленого кольору - це окремостояча пічка, сучасного типу. Виготовлена із високоякісного чавуну, із хорошими тепловими характеристиками. Завдяки своїй функціональності та зовнішньому вигляду піч наповнить кожен простір приємним теплом та затишною атмосферою. Зовнішній кожух боковин виготовлений ​​з емальованого сталевого листа, а топка та всі інші життєво важливі деталі з якісного сірого чавуну гарантують надійність цієї печі. Через правильну подачу повітря -  регулювання первинного, вторинного кисню забезпечує чистоту горіння, а засклені дверцята завжди будуть чистими.

 Піч захищена зеленою емаллю для кращої міцності та якості. Дана модель має можливість підключення лише до вертикального димоходу. Пам`ятайте, що правильний монтаж вертикального димаря це з`єднання по конденсату через антиконденсаційний перехід. 

 Вагомою перевагою Plamen Dora 10 (green) є ціна, внутрішня частина камери згорання вся повністю виготовлена із чавуну, легкий доступ для догляду, всі елементи є з`ємними та взаємозамінними. Також в корпусі моделі є важіль котрий може рухати самостійно золу та вугілля без додаткового відкриття дверцят, а контейнер для попелу є досить об`ємний. Як і до кожної моделі серії Дора 10 в подарунок йде рукавиця і кочерга. На верхній панелі є можливість підігріти продукти.

 Вага печі становить 64.5 кг, номінальна потужність - 7 кВт, максимальна - 9 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 75.0%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Дана модель - це ідеальне рішення для дачі чи гаражу.

Технічні параметри:

Вага, кг 64.5
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 98.7*43.50*38.00
Номінальна потужність, кВт 7
Теплова потужність, (%) 75
Матеріал виготовлення чавун, сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри дверцят для завантаження палива (Ширина*Висота), см 22.00*22.00 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 180
Відповідність стандарту EN 13240
Можливість підведення повітря в топку ні
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.