По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Julia (black)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Julia (black)
24338грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Піч камін на дрова Plamen (Пламен) Julia чорного кольору - це окремостояча пічка, сучасного типу та вигляду. Виготовлена із високоякісного чавуну, із хорошими тепловими характеристиками. Завдяки своїй функціональності та зовнішньому вигляду піч наповнить кожен простір приємним теплом та затишною атмосферою.

 Піч Plamen Julia захищена чорною емаллю для кращої міцності та якості. Дана модель має можливість підключення до горизонтального димаря. Пам`ятайте, що правильний монтаж димаря це з`єднання по конденсату через антиконденсаційний перехід, якщо димохідний канал не передбачає трійника для відведення продуктів згоряння та вологи.

 Вагомою перевагою Plamen Julia (black) це індивідуальний дизайн, можливість використання верхньої з`ємної панелі для приготування продуктів та відмінне емальоване зовнішнє забарвлення котре у вологому приміщення збереже вигляд обігрівального пристрою. Також слід зауважити, що в режимі тривалого горіння груба буде значно економити дерев`яну сировину. Компактні зовнішні дверцята виконані із логотипом Plamen, що без сумніву додасть в естетичному аспекті пічки - буржуйки. Технологічно виготовлений подвійний дефлектор затримує вихід димових газів чим збільшує віддачу теплової енергії. Як завжди приємні подарунки від хорватського виробника - це кочерга та якісна висока рукавиця. Контейнер для попелу в даній моделі є достатньо містким в ньому присутні отвори для подачі повітря в камінну грубку.

 Вага печі становить 107.5 кг, номінальна потужність - 8 кВт, максимальна - 11 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 82.6%, а глибина становить 60.7 см, що полегшить заготівлю паливних брикетів та деревини. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Дана модель - це ідеальне рішення для обігріву заміського будинку, дачі чи котеджу.

Технічні параметри:

Вага, кг 107.5
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 113.00*60.70*50.00
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 82.6
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 17.50*17.50 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 200
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А+
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.