По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Maestral N (red)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Maestral N (red)
28160грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Дров`яна піч камін Plamen (Пламен) Maestral N (red) червоного кольору - це окремостояча пічка, сучасного типу. Виготовлена із високоякісного чавуну, із хорошими тепловими характеристиками. Завдяки своїй функціональності та зовнішньому вигляду піч наповнить кожен простір приємним теплом та затишною атмосферою. Зовнішній кожух боковин виготовлений ​​з емальованого сталевого листа, а топка та всі інші важливі деталі з якісного сірого чавуну, вони  гарантують надійність цієї печі. Через оптимальну подачу повітря -  регулювання первинного, вторинного кисню забезпечує чистоту горіння, а дверцята із склокерамікою котра витримує температуру до 660°С  завжди будуть чистими.

 Конструкція печі повністю чавунна, бічні стінки з емальованої сталі, переваги наступні:

- конвекційний кожух - забезпечує додаткове нагрівання повітря, яке виходить через отвори по верху печі;
- верхня чавунна поверхня може використовуватися для підігріву або навіть приготування їжі;
є регулятор подачі повітря в топку для горіння, закриття якого переводить піч в режим тривалого горіння;
 - піч не призначена для відкритого режиму роботи (горіння при відкритих дверцятах), тому дверцята оснащені механізмом автоматичного закриття;
 - ручка на дверцятах не нагрівається;
- "зольна решітка" - обертається за допомогою регулятора, що дозволяє скинути зайвий попіл в контейнер для золи.
 Працює за принципом камінофену, з ефектом накопичення тепла - між сталевою накладкою і чавунною топкою. Прогріте повітря виходить крізь верхні отвори. Це дозволяє згідно паспортних даних ставити її ближче до горючих матеріалів (до 20 см).

 Вага печі становить 83 кг, номінальна потужність - 6 кВт, максимальна - 9 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 73.5%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Дана модель - це ідеальне рішення для дачі, камера згорання є копією Dora 8/10, проте ззовні вона має кращий вигляд, є варіанти емальованого забарвлення: сіро - блакитне, коричневе та кремове, кращі показники енергоефективності.

Технічні параметри:

Вага, кг 83
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 94.5*47.80*45.00
Номінальна потужність, кВт 6
Теплова потужність, (%) 73.5
Матеріал виготовлення чавун, сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри дверцят для завантаження палива (Ширина*Висота), см 25.90*23.70 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А+
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.