По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Nera

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Nera
41063грн.
Є в наявності Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Чавунна піч камін Plamen (Пламен) Nera (Нера) - це самостійний опалювальний прилад, котрий має цікавий дизайн з незвичним чавунним візерунком.

Опис моделі:
- шамотний дефлектор;
- бічне відкривання дверцят;
- внизу знаходиться важіль подачі повітря для горіння та регулювання;
- контейнер для попелу/золи - висувний та місткий;
- в комплекті із пічкою: рукавиця, кочерга;

 Система подвійного допалювання газів - це вторинна подача повітря в пічку через окремі канали повітряного розподілу топки (що знаходяться на задній стінці каміна в вигляді маленьких отворів), яка створена для підвищення рівня ККД опалювального пристрою, більш екологічного та чистого спалювання твердого палива, а також економії деревини. Вага печі становить 157 кг, номінальна потужність - 10 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 74%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика.

Технічні параметри:

Вага, кг 157
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 118.50*49.00*48.00
Номінальна потужність, кВт 10
Теплова потужність, (%) 74
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 150
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 28.60*51.10 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 200
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування  А+
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.