По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Tena N

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Tena
36490грн.
Є в наявності Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Чавунна піч камін Plamen Tena чорний колір - це продукт, розроблений відповідно до сучасних тенденцій, її прикрашає простота сучасних прямих ліній, пристосованих до будь-якого простору в будинку. Піч виготовлена ​​з якісного сірого чавуну, пофарбована в чорний колір термостійким кольором, що надає виробу шикарного вигляду. Через великі засклені дверцята Ви можете побачити весь камін, який створює повну атмосферу відкритого вогню. Через правильну подачу первинного та вторинного повітря шкло залишається чистим протягом усього циклу горіння деревини. Піч має якісний режим тління вуглинок, що дозволяє не гасити вогонь кілька днів.
Продукт розроблений, виготовлений та випробуваний відповідно до європейських стандартів (EN) і тому має знак СЕ.

 Вага печі становить 161 кг, номінальна потужність - 8 кВт, максимальна - 11 кВт, енергоефективність становить (ККД) - 73.5%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Дана модель - це ідеальне рішення для обігріву заміського будинку, дачі чи котеджу. Піч камінна на ніжках піднята від підлоги на 6.00 см. Дана модель пічки дозволяє підключення до димоходу вертикально та горизонтально.

Технічні параметри:

Вага, кг 161
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 75.00*52.00*75.00
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 73.5
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 150
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 42.00*20.50 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 200
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А+
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.