По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Plamen Trenk

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Піч камін Plamen Trenk
16125грн.
Є в наявності Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Чавунна піч камін Plamen Trenk чорний колір - це продукт котрий підходить для дачі, гаражу чи заміського маленького будиночка. Піч виготовлена ​​з якісного сірого чавуну, пофарбована в чорний колір термостійким кольором, що надає виробу гарного вигляду, а також в приміщеннях де тривалий час відсутнє тепло, піч ззовні не буде ржавіти (відсутність процесу корозії). Дровяна піч виготовлена повністю із чавуну, високі ніжки надають не тільки цікавого вигляду, але й однозначно покращують конвекцію та допоможуть швидше обігріти приміщення. 

 Продукт розроблений, виготовлений та випробуваний відповідно до європейських стандартів (EN 13240), та маркування А+.

 Вага печі становить 74.5 кг, номінальна потужність - 8 кВт, максимальна - 11 кВт, енергоефективність становить (ККД)- 74.1%. Якісний продукт котрий не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є доступна цінова політика. Дана модель - це ідеальне рішення для обігріву заміської дачі чи невиликого заміського будинку. Plamen Trenk дозволяє підключення до димоходу лише вертикально, зможе обігріти приміщення об`ємом до 160 м³, головне що будинок був добре отеплений ззовні. Також слід віднести до переваг буржуйки на дровах - це глибина 65 см, що одназначно полегшить заготівлю сухої листяної деревини твердих порід.

Технічні параметри:

Вага, кг 74.5
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 75.00*65.00*35.00
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 74.1
Матеріал виготовлення чавун
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри дверцят (Ширина*Висота), см 17.50*24.50 
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 13240
Маркування А+
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.