По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Піч камінна Dovre 540 W

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Піч камінна Dovre 540 W
48555грн.
Є в наявності  Компанія Dovre (Довре) виготовляє печі камінні на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гір Норвегії, відомих своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння. Компанія відома в цілому світі вже понад 70 років, яку знають та довірять обігрів домівок.

  Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре), ми отримуємо багато тепла і неповторну атмосферу в будинку.

  Піч дров'яна Dovre (Довре) 540 W - це "НОВИНКА" поєднання стилю та традицій. Це класична модель каміну, із дизайном котрий завжди буде актуальним. Виготовлена з високоякісного чавуну, вона має лише фасадні дверцята та склокераміку котра витримує високу температуру. Вермикулітні елементи забезпечують високу температуру в камері топки, що збільшує ККД - 82%, чисте шкло каміна. Вага сягає - 140 кг, номінальна потужність - 6.5кВт, максимальна - 8.5 кВт, передбачена можливість підведення повітря ззовні для оптимального горіння. Всі моделі 540/640/760 підключають до діючого димоходу лише по "конденсату", тобто горловини лише в плюсі.

 Завдяки високій якості бельгійського виробника, камінні топки, піч каміни відносять до преміум сегменту. Перевагою є оптимальні ціни на продукцію у співвідношенні із іншими іменитими виробниками в Європі.

Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та піч каміни.

 Печі-каміни Dovre протестовані і сертифіковані в незалежних лабораторіях в Бельгії, Німеччині, Норвегії, Швеції і Нідерландах.

 Характеристика дров`яної печі Dovre (Довре) 540 W:

Габаритні параметри печі: (Ш*В*Г), мм 540*740*475
Вага, кг 140
Паливо тверді породи сухої деревини
Діаметр димоходу Ø150+
Номільна потужність, кВт 6.5
Ефективність (ККД,%) 82
Викиди СО (13%О2) 0.10
Можливість підключення повітря ззовні так
Тип обладнання самостійна піч
Стиль Класичний

 

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.