По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Піч камінна Dovre BOLD 300

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Піч камінна Dovre BOLD 300
1615.00€
термін доставки 2-60 днів 

  Компанія Dovre (Довре) виготовляє печі камінні на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гір Норвегії, відомих своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння. Компанія відома в цілому світі вже понад 70 років, яку знають та довірять обігрів домівок.

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре)ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

   Піч камін Dovre BOLD 300 з оригінальним дизайном поєднує традиційну скандинавську стилізацію з сучасним мінімалізмом. Вдосконалений механізм блокування дозволяє відкривати пічку одним натисканням кнопки. Внутрішній корпус з вермикулітом та один регулятор повітря забезпечують ефективне згоряння (80%) та низькі викиди в атмосферу.

Випускається у чорних матових версіях та з білою або сірою емалевою обробкою.

Самостійна піч Dovre Bold 300

Технічні параметри:

 • Теплова потужність:
  - номінальна - 7 кВт
  - максимальна- 9 кВт
 • Паливо: суха деревина;
 • Підключення димоходу: 150 мм (вертикальне)
 • Матеріал: високоякісний чавун
 • Вага: 130 кг
 • Максимальна довжина дров 350 мм
 • ККД: 80%

Наповнення печі:

 • Дверцята печі з термостійкого скла, що забезпечує прекрасне панорамне бачення вогню;
 • Декоративні ніжки печі - що надають неперевершеного вигляду;
 • Система подвійного допалу газів;
 • Шухляда для попелу;
 • Вермикулітні елементи;
 • Повітряна завіса, що запобігає надмірному забрудненню на склі;
 • Можливість подачі повітря ззовні в піч.

Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні.

Печі-каміни Dovre (Довре) протестовані і сертифіковані в незалежних лабораторіях в Бельгії, Німеччині, Норвегії, Швеції і Нідерландах.

Характеристика камінної пічки Dovre (Довре) BOLD 300:

 

Скло панорамне
Країна виробник Бельгія
Діаметр димоходу (мм) Ø 150 мм
Підключення до димоходу вертикальне/горизонтальне
Паливо дерево
Шухляда для попелу  в комплекті
Система додаткового спалювання так
Вага (кг) 130 кг
Номінальна потужність (кВт) 7 кВт
ККД (%) 80 %

 

 

  Працівники компанії WARMHOUSE  Україна (ВАРМХАУС, ВОРМАХАУС, ВАРМХАУЗ, ВОРМХАУЗ) камінні топки та димоходи оформлять Ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію. 

   Купити пічку камінну Dovre (Довре) BOLD 300, камінну топку вигідна ціна Львів. Адреса офіційного партнера бренду Dovre (Довре) магазин "Камінні топки, печі камінні, топка та димоходи"  м.Львів, вул. Пасічна 72а. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук, Кам`янське, Олександрія, Світловодськ, Нові Санжари, Хорол, Глобине, Охтирка, Гадяч, Ніжин, Ромни, Заводське, Конотоп, Батурин, Шостка, Новгород - Сіверський та інші. 

 

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.