По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камінна Dovre Saga 101

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Піч камінна Dovre Saga 101
67035грн.
Є в наявності  Компанія Dovre (Довре) виготовляє печі камінні на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гір Норвегії, відомих своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння. Компанія відома в цілому світі вже понад 70 років, яку знають та довірять обігрів домівок.

  Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре), ми отримуємо багато тепла і неповторну атмосферу в будинку.

  Піч дров'яна Dovre (Довре) Saga 101- це нова модель 2022 року. Цікава форма та як завжди якісне виготовлення. Піч оснащена вермикулітовим футеруванням, що дозволяє зменшити навантаження на стінки корпусу каміна, досягти ККД 81% та зменшити викиди в атмосферу вуглецю. Казкове гравіювання на стінках печі дозволяє мати легендарну атмосферу в будинку зимовими вечорами. Вагомою перевагою щоденного використання піч каміна із чавуну є можливість підключити подачу повітря із вулиці через окремий канал груби Ø100 мм. Додаткова опція - це можливість докупити варильну поверхню до даної моделі запитуйте в консультантів компанії!

 Завдяки високій якості бельгійського виробника, камінні топки, піч каміни відносять до преміум сегменту. Перевагою є оптимальні ціни на продукцію у співвідношенні із іншими іменитими виробниками в Європі.

Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та піч каміни.

 Печі-каміни Dovre протестовані і сертифіковані в незалежних лабораторіях в Бельгії, Німеччині, Норвегії, Швеції і Нідерландах.

 Характеристика дров`яної печі Dovre (Довре) Saga 101:
 

Виробник: Dovre
Габарити пічки (ширина*висота*глубина), мм: 415*730*580
Діаметр димоходу, мм: Ø 125
ККД, (%): 81
Номінальна потужність, кВт: 7
Підвід повітря із вулиці: так
Наявність шиберного механізму: ні
Вага, кг 100
Максимальна довжина дров, см: 35
Футирування камери згорання: так (вермикуліт)
Країна виробник: Бельгія
Система "чисте шкло": так
Можливість додаткового допалу димових газів: так
Діаметр патрубка подачі кисню із вулиці, мм: Ø 100
Паливо: сухі дрова
Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.