По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Піч камінна Dovre Vintage 30/E9

Виробники Dovre (Бельгія)
Модель: Піч камінна Dovre Vintage 30/E9
1745.00€
термін доставки 2-60 днів 

  Компанія Dovre (Довре) виготовляє печі камінні на власному заводі розташованому в Бельгії, хоча назва Dovre (Довре) відноситься до гір Норвегії, відомих своїм суворим і дуже холодним кліматом. Не дивно, що мешканці, вимушені через складні погодні умови, розпочати виробництво чавунних камінних топок та печей, які вдосконалювалися роками. Сьогодні досвід та традиції поєднуються із сучасними технологіями для створення надійних та економічних пристроїв постійного горіння. Компанія відома в цілому світі вже понад 70 років, яку знають та довірять обігрів домівок.

 Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре)ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

Технічні характеристики Dovre (Довре) Vintage 30/E9 оливково - зелений колір:

 • Теплова потужність:
  - номінальна 5 кВт,
  - максимальна 7 кВт;
 • Вага: 95 кг;
 • Матеріал: високоякісний чавун;
 • Паливо: суха листяна деревина;
 • Підключення до димоходу: Ø150 (вертикальне або горизонтальне;
 • Довжина колоди до 30 див.

       Комплектування пічки:

 • Двері камінні із сучасним жаростійким склом;
 • Регулювання подачі повітря в топку:
  - подача повітря до вогнища (зліва),
  - подача повітря до скла, захист від надмірного диму (справа);
 • Система подвійного допалу;
 • Вермикулітні елементи;
 • Підключення повітря ззовні - ззаду або знизу (дозволяє забезпечити 100% подачу печі з зовнішнім повітрям для горіння).
 • Випускається в емальованому варіанті.

Компанія пропонує 10-річну гарантію на придбані камінні топки та печі камінні.

Печі-каміни Dovre (Довре) протестовані і сертифіковані в незалежних лабораторіях в Бельгії, Німеччині, Норвегії, Швеції і Нідерландах.

Характеристика камінної пічки Dovre (Довре) Vintage 30/Е9:

 

Габарити пічки Ш*В*Г (мм) 680*370*445 мм
Країна виробник Бельгія
Діаметр димоходу (мм) Ø 150 мм
Підключення до димоходу вертикальне/горизонтальне
Паливо дерево
Шухляда для попелу  відсутня
Технологія додаткового спалювання так
Вага (кг) 95 кг
Номінальна потужність (кВт) 5 кВт
ККД (%) 80 %

 

  Працівники компанії WARMHOUSE  Україна (ВАРМХАУС, ВОРМАХАУС, ВАРМХАУЗ, ВОРМХАУЗ) камінні топки та димоходи оформлять Ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію. 

   Купити піч камін Dovre (Довре) Vintage 30/Е9, камінну топку вигідна ціна Львів. Адреса офіційного партнера бренду Dovre (Довре) магазин "Камінні топки, печі камінні, топка"  м.Львів, вул. Пасічна 72а. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук, Острог, Шепетівка, Новоград - Волинський, Коростень, Оврсуч, Коростишів, Калинівка, Бердичів, Махнівка та інші. 

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.