По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камінна Invicta Carolo antracyt

Виробники Invicta (Франція)
Модель: Піч камінна Invicta Carolo antracyt
30750грн.
термін доставки 2-60 днів  Компанія Invicta (Інвікта) створена в Donchery в 1924 році, в регіоні Champagne-Ardenne (Франція), вона спирається виключно на власні потужності виробництва Invicta Group. За весь  час роботи на ринку Франції та Європи зарекомендувала себе як відповідальний та надійний виробник камінних топок та печей камінних.

  Камінна пічка Carolo antracyt (антрацит) чавун виробництво Франція. Це сучасна модель пічки із чавуна котра буде стильно доповнювати інтер`єр оселі та підкреслювати вишуканий смак власника будинку. Гарна назва чавунної печі  з гордістю демонструє своє походження Ardenne. Вона пропонує Вам відкрити чудові панорами та незрівнянне тепло. Не соромтеся скористатися її щедрими енергетичними характеристиками.

 

   Французька пічка може працювати поперемінно в режимі переривчастого або тривалого горіння. Переривчастий режим вимагає частого підкидання деревини. Він особливо потужний і шанобливий до навколишнього середовища. Розширений режим горіння, зі зниженою швидкістю, дозволяє отримати тривалість роботи 8 години без втручання.

    Етикетка Origine France Garantie - єдина сертифікація, яка засвідчує французьке походження виготовлення товару. Це маркування підтверджується незалежним органом, зокрема після аудиту (Bureau Veritas N°7208672). 

   Система подвійного допалу в камінних печах Invicta

Попередньо нагнітається повітря в камері згоряння. Додатковий допал вкладу топки допомагає знищити викиди вуглекислого газу при високій температурі. Горіння завершено, а забруднення зменшено.

   Чисте скло топки Invicta

Система чистого скла уповільнює засмічення скла. Вхід повітря на верхній частині скла створює захисну завісу. Підігріте повітря подається по склі. Він запускає горіння газів та летких матеріалів, захищаючи скло від забрудненням димом та сажею.

Характеристики:

Потужність:   8 кВт
Об`єм нагріву:    105 - 240 м³
Площа нагрівання:      40 - 100 м²
Коефіцієнт корисної дії (ККД):  77 %
Норма СО:  0,1 %
Максимальна довжина дров (по горизонталі) 560 мм
Діаметр димоходу:  150 мм
Габарити пічки В*Ш*Г (мм): 690 мм*600 мм*378 мм
Вага:      105 кг
Стандарт:  EN 13229 - BImSchV2
Гарантія:    5 років

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.