По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Варильна піч Plamen 850 Glas (red)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Варильна піч Plamen 850 Glas (red)
35588грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Кухонні варильні печі Plamen (Пламен) 850 Glas (red) червоного кольору - це сучасний сегмент опалювального обладнання на дровах, котрий відрізняється своєю мультифункціональністю. Покупці котрі полюбляють проводити час на дачі, чи заміських будинках невеликої площі оцінять даний продукт. Емальований корпус доступний в наступній кольоровій палітрі: кремова та біла.

Переваги кухонної груби Пламен:

 - варильна кухонна поверхня повністю чавунна, оснащена одною великою зйомною конфоркою, що складається з двох з`ємних дисків. Під конфоркою розміщена камера згоряння з чавунними стінками;

- дверцята оснащені склом та регулятором подачі повітря та великою зручною ручкою. Скло очищається автоматично через відсутність у верхній його частині шнура для ущільнення (створюється так звана "повітряна завіса", котра не дозволяє сажі осідати на шклі);

- поруч із камерою знаходиться духова піч, де присутні три рівні для готування продуктів. Дверцяти духової печі оснащені склокерамікою, котра витримує до 660°С, також в комплекті є терморегулятор та зручна ручка.

- зручна висувна ніша для зберігання посуду чи сушки, її можна використовувати на власний розсуд.

 Перевагою кухонної груби від Plamen є керування потоком димовідведення, можна зміщувати подачу на верхню поверхю, духовку. Також слід зауважити, що 850 Glas (red) має бокові панелі покриті емаллю, котра є найкращим покриттям у вологому середовищі: швидкий та довговічний догляд. Діапазон потужності 8 - 11 кВт, глибина грубки - 594 мм дозволяє полегшити заготівлю сухої деревини для опалення. Хорватський виробник не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є дешева ціна.

Технічні параметри:

Вага, кг 121
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 83.80*59.40*84.50
Номінальна потужність, кВт 8
Теплова потужність, (%) 71.5
Матеріал виготовлення чавун, сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри дверцят для завантаження дров (Ширина*Висота), см 18.00*16.50
Об'єм опалювального приміщення, м³ 160
Відповідність стандарту EN 12815
Маркування А+

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.