По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Варильна піч Plamen Slavonac (white)

Виробники Plamen (Хорватія)
Модель: Варильна піч Plamen Slavonac (white)
25350грн.
In Stock Виробництво піч камінів Plamen територіально розташовано в м.Пожезі, серці Славонії, з 85-річною традицією у виробництві чавунних виробів. Це один з найбільших ливарних цехів та єдиний виробник побутового опалювальнього обладнання у Хорватії. Ливарний завод виробляє різноманітні вироби із чавуну марки EN-GJL 200 та EN-GJL 250 для власних потреб компанії, а також для своїх споживачів, близько 20 000 тонн на рік. Спеціалізується на виробництві тонкостінних виробів, що використовуються в якості компонентів для кухонних плит, опалювальних печей та котлів твердопаливних. Більше 70% продукції експортується на західноєвропейські ринки.

 Кухонна варильна піч для приготування продуктів Plamen (Пламен) Slavonac (white) білого кольору - це сучасний сегмент опалювального обладнання на дровах, котрий відрізняється своєю мультифункціональністю. Покупці котрі полюбляють проводити час на дачі, чи заміських будинках невеликої площі оцінять даний продукт. Емальований корпус доступний ще в коричневій емалі.

Переваги кухонної груби Пламен:

 - варильна кухонна поверхня повністю чавунна, оснащена одною великою зйомною конфоркою, 

- поруч із камерою знаходиться духова піч. Дверцята духової печі оснащені склокерамікою, котра витримує до 660°С, також в комплекті є терморегулятор.

- зручна висувна ніша для зберігання посуду чи сушки, її можна використовувати на власний розсуд.

 Перевагою кухонної груби від Plamen є керування потоком димовідведення, можна зміщувати подачу на верхню поверхю, духовку. Також слід зауважити, що корпус Slavonac (white) покритий емаллю, котра є найкращим покриттям у вологому середовищі: швидкий та довговічний догляд. Діапазон потужності 5 - 8 кВт, глибина грубки - 585 мм дозволяє полегшити заготівлю сухої деревини для опалення (до 40 см). Хорватський виробник не поступається іменитим виробникам, проте вагомою перевагою Plamen є дешева ціна.

Технічні параметри:

Вага, кг 95
Габаритні параметри: "Висота*Глибина*Ширина, см" 83.80*58.50*84.50
Номінальна потужність, кВт 5
Теплова потужність, (%) 66
Матеріал виготовлення чавун, сталь
Діаметр димоходу, мм Ø 120
Розміри духовки (В*Ш*Г), мм 385*210*450
Об'єм опалювального приміщення, м³ 130
Відповідність стандарту EN 12815
Маркування В

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.