По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Kawmet (Кавмет)

 Вже майже 40 років польський завод Kawmet виробляє печі та чавунні топки, сертифіковані за європейськими стандартами, і входить в число лідерів в сегменті постачальників бюджетного опалювального обладнання. Продукція бренду забезпечує тепло й затишок в невеликих та просторих приміщеннях, витримуючи інтенсивні навантаження, виправдовуючи високі очікування споживачів в плані зручності використання й ефективності. Щорічно величезні інвестиції вкладаються в технічну модернізацію, що в поєднанні з ретельним добором персоналу та багатоетапним контролем якості робить Кавмет надійним партнером для клієнтів з різних країн, зацікавлених в придбанні продукції економ класу.

Історія успіху компанії

 Перш, ніж увійти в ТОП лідерів по товарообігу серед польських заводів з виробництва камінних печей і топок, Kawmet випускав винятково комплектуючі, зокрема, радіатори з чавуну. Компанія була заснована в 1981 році в селі Ваповце з ініціативи Станіслава Кавинського. Серйозний прорив та зміна спеціалізації відбулися через 14 років, а в 2005 році виробничі потужності були переміщені в Орли, де був повністю оновлений машинний парк і набраний висококваліфікований персонал. Наявність власного цеху лиття виробів дозволило забезпечити високу якість продукції та одночасно знизити вартість, що позитивно позначилося на конкурентоспроможності підприємства.

 Останні серйозні зміни в діяльності відбулися в 2016-2017 роках, коли був побудований ще один завод поблизу Кракова в селі Задомброве площею 5 тисяч квадратних метрів. Зараз там позмінно працюють 120 співробітників, а окрім основної продукції, для випуску якої використовуються автоматизовані формувальні лінії, створюються також різноманітні предмети з литого чавуну, деталі автомобілів та машинні запчастини. Основним експортером (більше 50% виробів) є скандинавські країни.

Основні переваги продукції Kawmet

Окрім демократичної вартості та відмінної якості, камінні печі й топки польської компанії Кавмет мають безліч інших важливих переваг, серед яких:

• інтегровані шиберні заслінки для контролю напрямку повітряних потоків;

• різноманіття дизайнів - поряд з класичними моделями є чавунні варіації з рельєфним заднім покриттям та вироби в мінімалістичному стилі;

• зовнішня система подачі повітря;

• високий коефіцієнт корисної дії (до 75%), що обумовлює велику тепловіддачу;

• простота монтажу й експлуатації;

• товщина чавунних стінок не менше 10 мм;

• подвійний допал газів;

• тривалий період використання без погіршення початкових властивостей;

• наявність моделей, призначених для підігрівання підлоги, батарей та технічної води.

Найпопулярніші моделі камінних топок польського бренду

До запуску кожної серії та розробки кожної модифікації польські фахівці ставляться дуже відповідально, враховуючи чинні нормативи безпеки й екологічності, а також актуальні потреби майбутніх власників. В асортименті представлені варіації для різних умов експлуатації та в різній ціновій категорії, кращими з яких, якщо враховувати відгуки споживачів і думку експертів, є наступні:

W13 і W9 - моделі класичного типу вагою 90 кг;

W17 - топка квадратної форми потужністю 12 кВт/16 кВт, розрахована на приміщення площею до 120 - 160 кв. м;

W11 і W4 - камінні топки для обігріву великих кімнат (до 181 кв. м і до 145 кв. м відповідно) з опцією управління потоками повітря;

W3 - піч з чавуну вагою 141 кг з ККД 74,1%;

• опалювальні печі P2 (прямим склом), P3 (без підведення зовнішнього повітря) потужністю 10 кВт і 6,1 кВт відповідно;

•  піч каміни серії P7 потужність 9.3кВт - 10.5 кВт, буржуйка із більшою потужністю має бокове відкривання дверцят та вагу 148 кг;

• компактна модель P10 для невеликих приміщень з панорамним термостійким склом та опорними чавунними ніжками;

• також слід зауважити, що виробник запустив серію Premium - каміни та сучасні печі, котрі мають досить вагомі теплоефективні параметри, високі показники ККД.

ТОВАРИ