По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Керамічний димохід Jawar Uniwersal Plus з вентиляцією Ø160/7м

Модель: Керамічний димохід Jawar Uniwersal Plus з вентиляцією Ø160/7м
27880грн.
термін доставки 2-60 днів   Компанія JAWAR - провідний польський виробник димохідних систем. Понад 20 років команда докладає зусиль для того, щоб пропозиція компанії відповідала вашим очікуванням у галузі вихлопних технологій. Компанія JAWAR однією з перших в Європі впровадила у виробництво найсучаснішу керамічну трубу, виготовлену методом ізостатичного пресування. Димоходи, обладнані цим рішенням, відрізняються простою і швидкою установкою, високою стійкістю до дії кислот і високих температур, а також високою стійкістю до механічних навантажень. Як перший виробник у Європі, JAWAR представила у свою пропозицію димохідні та вентиляційні блоки на основі розширеного перліту. Використання цього інноваційного матеріалу призводить до кращої ізоляції димоходу, підвищує безпеку використання, а також значно скорочує час при монтажі димоходу із кераміки.

  Перліт - скеля вулканічного походження. Його ще називають вулканічним склом, оскільки воно виникає природним шляхом через гідратацію охолоджувальної лави. В результаті цього мінералу міститься відносно велика кількість хімічно захопленої води. Саме ця особливість змушує його розширюватися.

 Розширення - це технологічний процес, в результаті якого перліт збільшує свій обсяг навіть у кілька разів. В результаті цього процесу виходить розширений перліт: матеріал з дуже низькою вагою та вологопоглинанням. Завдяки цим особливостям він використовується в багатьох галузях промисловості.

 Перліт зустрічається природним чином у багатьох місцях світу. Більшість його відомих ресурсів знаходяться в Туреччині, тоді як в Європі вона найбільш поширена в Карпатах - у Словаччині, Угорщині та Україні.

 Як правило, у продажу є розширений перліт або садовий перліт, який має форму легких дрібних зерен. У Польщі цей матеріал використовується останнім часом. Завдяки своїм унікальним властивостям він швидко набирає опулярність у будівництві, садівництві та інших галузях.

 Система Jawar Uniwersal Plus являє собою тришарову димохідну систему з теплоізольованою трубою для котла з ізостатичної кераміки для усіх видів палива. Основними особливостями та характеристиками даної системи керамічних димоходів є:

  • Призначена для виведення газів згоряння температурою від 60°С до 600°С;
  • Ізольована по усій довжині комина;
  • Труба з ізостатичної кераміки стійка до агресивної дії корозії та конденсату (клас W3);
  • Легкі зовнішні пустотілі блоки з перлітобетону;
  • Висока щільність завдяки келиховому з’єднанню;
  • Відповідає європейським сертифікатам відповідності СЕ згідно норм EN 13063-1, EN 13063-2 та EN 13063-3.

  Керамічні димоходи Jawar являють собою димохідні системи, з можливістю роботи з усіма видами палива. Цей процес забезпечує кислотостійкий силікон Jawar K в якості сполучного з керамічних елементів для низькотемпературних котлів. Характерним для димоходів з кераміки є швидкий та простий монтаж, займає невелику площу при експлуатації. Особливістю димохідної системи Jawar є стійкість до хімічних компонентів, корозії, герметичність, витоку – D3, W3; низький рівень поглинання вологи та конденсату. Термін гарантії – 30 років.

Димохідна керамічна система Jawar Uniwersal Plus з вентиляцією Ø160/7 м

Довжина димоходу: 7 м
В комплект входять: монтажний блок, блоки з перлітобетону (500*360*330мм), труба з ізостатичної кераміки, ізоляція, трійник для під`єднання, трійник для чистки
Складники системи: дверцята для чистки, скрапувач керамічний для конденсату, лицьова ізоляційна плита, зовнішній конус, вентиляційна решітка, шаблон для мурування, клей для керамічних труб, декель трійника очистки
Додаткові елементи для встановлення: плита накриття, перехідник для підключення в керамічний димохід
Вогнестійкість: 1000°С


 Купити димохід з кераміки ізостатичної із гарантією та монтажем, звертайтеся у м.Львові, по вул. Пасічна 72а. Відправка по Україні протягом 1-3 днів.

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.