По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Kobok – енергоефективне опалювальне обладнання зі Словаччини

 Словацька компанія Кобок (Kobok) з 1992 року займається виробництвом опалювального обладнання. За довгі роки присутності на ринку їй вдалося завоювати довіру споживачів та стати лідером свого сегменту.

Сьогодні в модельному ряду бренду представлені камінні та пічні топки різної потужності (від 6 до 20 кВт), розмірних серій (450-1770 мм). Завдяки продуманому дизайну обладнання гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, наповнюючи його теплом та затишком.

Кілька слів про виробника

 Відома словацька компанія більш, ніж 25 років займається виробництвом гібридного опалювального обладнання, яке призначене для спалювання деревних брикетів та дров. Пічні та камінні топки виготовляються із високоякісної сталі. Вони мають високу продуктивність, тому можуть використовуватися в якості основного або додаткового джерела теплової енергії.

Завод Кобок обладнаний за останнім словом техніки. Німецька апаратура для обробки металу дозволяє проводити штампування, лазерну різку, полірування, шліфування з максимальною точністю. Наявність власного фарбувального цеху та декількох постів зварювання забезпечує повний цикл виробництва. Величезні склади дозволяють компанії тримати великий запас комплектуючих та виробничої сировини.

Особливості та переваги камінів Кобок

В опалювальному обладнанні словацького бренду реалізовано безліч сучасних технологій:

  • вторинне допалювання димових газів;
  • термостійке лакове покриття;
  • регульований обдув дверцят, що перешкоджає утворенню на внутрішній поверхні скла кіптяви та сажі, тому Ви завжди можете насолоджуватися відкритим полум'ям;
  • обробка всіх поверхонь обладнання проводиться з використанням лазерного обладнання;
  • повітряні та водяні теплообмінники, бетонні та шамотні плити забезпечують високі теплоакумулювальні здатності обладнання.

 Процес горіння підтримується автоматично, при цьому його можна регулювати й в ручному режимі. Забір додаткового повітря для підтримки горіння здійснюється із зовнішнього середовища, тому кількість кисню в приміщенні не зменшується. На вибір користувача представлено кілька моделей склапанорамне, кутове, призматичне.

 У додатковій комплектації камінних топок Кобок представлені різні види обладнання: декоративні рамки, подвійне скло завантажувальних дверцят, конвекційний кожух, зовнішній зольник (служить для збору сажі), шамотне футерування топкової камери. В камінних топках Kobok (Кобок) також впроваджена система верхнього відкриття дверцят (гільйотина), яка забезпечує максимальну зручність використання опалювального приладу.

 Димохід в усіх топках має ідеальну геометрію. Саме тому димові гази по ходу свого руху не зіштовхуються з жодним опором, який може зашкодити їх безпечному відведенню. Спеціальний конвектор дозволяє відокремити тепло від диму та грамотно розподілити його. Дефлектор особливої конструкції дозволяє відбирати максимальну кількість тепла з димових газів.

завантажити каталог

ТОВАРИ