По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Камінна топка Kobok CHOPOK R 90 VD 950/570 SOT

 Словацька компанія Кобок (Kobok) з 1992 року займається виробництвом опалювального обладнання. За довгі роки присутності на ринку їй вдалося завоювати довіру споживачів та стати лідером свого сегменту.

Сьогодні в модельному ряду бренду представлені камінні та пічні топки різної потужності (від 6 до 20 кВт), розмірних серій (450-1770 мм). Завдяки продуманому дизайну обладнання гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, наповнюючи його теплом та затишком.

Кілька слів про виробника

 Відома словацька компанія більш, ніж 25 років займається виробництвом гібридного опалювального обладнання, яке призначене для спалювання деревних брикетів та дров. Пічні та камінні топки виготовляються із високоякісної сталі. Вони мають високу продуктивність, тому можуть використовуватися в якості основного або додаткового джерела теплової енергії.

Завод Кобок обладнаний за останнім словом техніки. Німецька апаратура для обробки металу дозволяє проводити штампування, лазерну різку, полірування, шліфування з максимальною точністю. Наявність власного фарбувального цеху та декількох постів зварювання забезпечує повний цикл виробництва. Величезні склади дозволяють компанії тримати великий запас комплектуючих та виробничої сировини.

Головна первага преміального каміна Kobok CHOPOK R 90 VD 950_570_SOT:

- ідеальна герметичність топки;

- правильний розподіл кисню в камері згорання;

- фасадна ширина шкла 950 мм;

- гільйотинний механізм відкривання дверцят каміна вертикально вверх;

- шамотне облицювання камери: на вибір різноманітна кольорова палітра;

- різноманітний варіант комплектуючих по оздобленню: ручка, шкло;

- сучасний камін котрий зачарує естетикою горіння дров.

Не вагайтеся, заходьте в офіс в компанії WARMHOUSE у Львові, вул. Пасічна 72а. Ми допоможемо Вам розібратися в системі опалення та облаштуванні даного обладнання в будинку!