По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Kratki (Краткі)

 Незмінно висока якість у поєднанні з різноманіттям моделей та тривалим терміном експлуатації роблять продукцію польського заводу Kratki популярною в багатьох європейських країнах. Опалювальне обладнання даного бренду дозволяє істотно економити на підтримці мікроклімату в приватних будинках, заміських комплексах тощо, причому окрім звичайних чавунних топок та печей в асортименті є варіації з водяним контуром. Прагнучи забезпечити максимальне охоплення цільової аудиторії, компанія випускає каміни, грилі та аксесуари в різних цінових категоріях, продовжуючи при цьому удосконалюватися й покращувати характеристики виробів.

Основними принципами діяльності є:

• поєднання високої якості з демократичною ціною;

• формування довготривалих відносин із замовниками;

• орієнтація на виробництво енергоефективних, екологічних та безпечних систем обігріву;

• постійне інвестування в технічну модернізацію;

• регулярне поповнення модельного ряду з урахуванням нових запитів споживачів;

• залучення до роботи кваліфікованих і досвідчених фахівців;

• ретельний контроль якості та здійснення повного циклу виробництва;

• розширення мережі дистриб'юторів.

Історія бренду та особливості організації виробництва

Підприємство було засноване в 1998 році в Польщі і спочатку на ньому випускали лише решітки для камінів, але поступово сфера діяльності розширилася, і наразі Краткі стабільно знаходиться на верхніх позиціях рейтингу провідних польських та європейських виробників класичних топок та біокамінів економ класу. Активному просуванню бренду в значній мірі сприяє вдале розташування заводу в містечку Всоля, який знаходиться в самому центрі країни та дозволяє оперативно здійснювати поставки, як у Східну Європу, так і в західноєвропейські держави. Компанія приділяє велику увагу логістиці, щоб доставляти товари без затримок на будь-які відстані. Переважно роздрібний продаж здійснюється через офіційних представників, які можуть запропонувати оптимальні ціни і гарантовану оригінальність опалювального обладнання.

Ключові особливості виготовлення топок Kratki:

1. Завод здійснює повний цикл виробництва, обираючи надійних постачальників металу та постійно проводячи перевірку кваліфікації співробітників.

2. Технічна база регулярно оновлюється - зараз використовуються інноваційні лазерні верстати для різки металу, автоматизовані зварювальні комплекси та верстати для згинання з комп'ютерним управлінням.

3. При розробці конструктивних і функціональних рішень фахівці польської компанії прагнуть домогтися високої ефективності роботи та мінімізації викидів в атмосферу, не забуваючи при цьому про привабливість дизайну камінів.

4. На території заводу є власна лабораторія, сертифікована згідно стандарту PN-EN 13240, де кожен виріб проходить випробування та перевірку основних параметрів, включаючи потужність, коефіцієнт корисної дії, кількість виділених оксидів і температурні показники диму.

 Широкий асортимент продукції для клієнтів з будь-якими потребами

Уже більш ніж в 60 країнах можна придбати каміни та аксесуари польського бренду, а кількість позицій в каталозі досягає 1750 варіацій, серед яких присутні топки з водяним контуром, чавунні каміни та металеві топки. Можна вибрати варіант для встановлення біля стіни або камін для центрального розташування, в тому числі, є вироби з кахельним облицюванням.

Спільними для всіх різновидів є такі особливості:

• наявність інтегрованої шиберної заслінки;

• опція управління повітряними потоками;

• вбудований ящик, куди потрапляють продукти згорання;

• плавність підйому скла - до речі, скло в топках Краткі може бути не лише прямими, але й закругленими (є двосторонні, тристоронні і навіть чотиристоронні модифікації);

• ефективна система вентиляції, оснащена надійним дефлектором.

завантажити каталог

ТОВАРИ