По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Lienbacher

Компанія M. Lienbacher GmbH – надійний виробник товарів високої якості

  1. M. Lienbacher GmbH – популярний австрійський бренд, у спеціалізацію якого входить виробництво фурнітури високої якості. Асортимент також враховує аксесуари для камінів, які роблять їх більш функціональними та збільшують зручність використання. M. Lienbacher GmbH – австрійска компанія, яка додатково пропонує профілі, скляні двері та різноманітні садові атрибути. Основи виробництва – досягнення високої якості та безпеки товарів. Завдяки цьому продукція довго служить та додає приміщенням особливу атмосферу.

Історія компанії M. Lienbacher GmbH

 Виробник M. Lienbacher GmbH заявляє про себе, як про надійного, відповідального партнера. Він виготовляє дійсно якісні речі та гарантує швидкі терміни доставки. Це важливі переваги австрійської компанії M. Lienbacher GmbH, які виділяють її на фоні конкурентів. Асортимент дуже великий, серед якого є все від дверної фурнітури до аксесуарів для саду. У каталозі товарів міститься все необхідне як для промислової сфери, так і для власного використання.

 Історія заснування Lienbacher почалася більше 20 років назад. Тоді володар компанії Маттіас Лієнбахер заснував організацію разом з трьома іншими співробітниками. Штаб-квартира у той час знаходилася у Нусдорфі, а у 1994 році її перенесли у Патінг. Власне виробництво фурнітури було розпочато у 1999 році. Тоді виробляли атрибути для будівництва, меблів, а також поручні, вентиляційні решітки, номера домівок з нержавіючої сталі, тощо.

 У 2011 році була відкрита дочірня компанія M. Lienbacher GmbH. У її спеціалізацію потрапило виробництво, збірка та реалізація скляних дверей та аксесуарів для них. А зараз асортимент розширився.

 На сьогодні штат компанії досягає 120 співробітників. Виробництва розміщені на території Центральної та Східної Європи. Також пропонується знайомство з брендом та навчання за бажанням. Клієнтська база перевищує 5 тисяч покупців, які стали постійними клієнтами. Все це демонструє, наскільки успішна австрійська компанія.

Асортимент виробника

Одною з головних переваг виробника M. Lienbacher GmbH є широкий асортимент продукції. Кожен покупець може стати власником товарів однієї з категорій.

  1. Фурнітура. Виділяють моделі для вікон та дверей, захисні фітінги, ручки, петлі та багато інших варіантів. Вони відрізняються кольоровою гамою, матеріалами, розмірами, ступенем надійності.
  2. Скляні двері. Є повноцінні системи, а також окремі обертові та розсувні моделі.
  3. Профілі. Серед них присутні вентиляційні моделі: різноманітні гнучкі, професійні. Також виділяють варіанти для плитки та завершення переходу. Вони стабільні, надійні з гармонійним оформленням.
  4. Аксесуари. Є моделі для інтер’єру та екстер’єру, а також сезонні товари. Усі безпечні у використанні, надійні, високоякісні. Виділяють як функціональні, так і більш декоративні.
  5. Камінні атрибути на набори. Це різноманітні плити, димові труби, дерев’яні корзини, пилососи для золи, повноцінні комплекти тощо.
  6. Садові аксесуари. Основний асортимент – це різноманітні квіткові чаші та горщики. Вони відрізняються формою, матеріалом, кольоровою гамою тощо.

 Асортимент продукції M. Lienbacher GmbH приємно дивує. Якість завжди висока, надійність та стійкість. Додаткові переваги – гарне оформлення, різноманітні варіанти за кольорами та декором. Є з чого обрати, щоб використання було зручним.

 Якщо ви вирішили купити будь-які товари популярного бренду M. Lienbacher GmbH, то можете звернутися до консультантів. Вони надають допомогу у виборі, відповідають на питання. У результаті покупка повністю влаштує.

завантажити каталог

ТОВАРИ