По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Монтаж чавунної топки Kawmet W15 (12kBt)

Kawmet W15 (Кавмет) – серія камінних топок із чавуну

  Якщо перед вами стоїть непростий вибір вибрати та купити камін, радимо звернути увагу на топку польського виробника Kawmet. На світовому ринку опалювального обладнання вони входять в топ найбільш популярних. Цьому сприяє доступна ціна у порівнянні з аналогічними товарами інших виробників, надійність та довгий строк експлуатації. Немаловажним фактором у ході виборі стало те, що виробником є Польща, яка має високі стандарти виробництва та строго їх дотримується. Країна володіє всіма необхідними технологічними ресурсами. Це надає продукції відмінних технологічних характеристик. Саме тому сучасна чавунна топка отримує багато позитивних відгуків по всьому світу. 

Основні переваги камінів польського виробника полягають в наступному:

1. Топки виготовляють з чавуну, який відмінно проводить тепло. Це дає змогу отримати затишок в оселі вже протягом 10-15 хвилин після розпалювання. Також він стійкий до перепаду температур, не піддається корозії, утворенню тріщин. 

2. Чавун, який є основою для виробництва топки «Кавмет», відноситься до категорії стійких до високої температури (до 750 градусів) матеріалів. Це ще один аргумент на користь безпеки таких камінних обладнань. 

3. Виробники наділили каміни багатьма додатковими опціями. Є топки, в комплекті яких присутні ємності для збору пилу та золи. Деякі моделі наділені можливістю підключення повітря з вулиці. Це значно економить паливо та кисень в приміщенні. Також була розроблена інноваційна технологія – подвійне допалювання газів, що випаровуються. 

4. Основний вид палива – дрова, які є на сьогодні доступними та безпечними. 

5. Виробник дає змогу вибрати необхідну модель, виходячи з ваших потреб (потужність, дизайн, бюджет), представивши на світовий ринок широку модельну лінійку. 

  Ще один плюс полягає в можливості бездоганно інтегрувати камін в будь-який інтер’єр. Представлені топки можуть бути як в ретро, так і в сучасному стилі. Задня стінка оздоблена гарним малюнком, що не може не захоплювати. Офіційна гарантія від виробника 5 років. 

Монтаж камінної топки Kawmet

  Встановлення топки потребує наявності жорсткої основи з немалою опорною міцністю. Будівельні норми говорять, що кожний метр квадратний будинку має витримувати навантаження до 150 кг. Тому вага каміна має рівномірно розподілятися на місці, де він має бути встановлений. Але це місце потрібно збільшити на 0,6 м в кожному напрямку. Ще однією перевагою топок «Кавмет» є те, що не потрібно встановлювати додаткове укріплення перекриття. Це економить ваш час і матеріали. 

  Процес встановлення топки повинен починатися з уважного вивчення інструкції з експлуатації від виробника. Далі необхідно перевірити канал продуктів згоряння. Це потрібно делегувати кваліфікованому спеціалісту, який обслуговує димоходи. Труба, яка буде з’єднуватися з димоходом, може мати діаметр 15 см, 18 см чи 20 см. Для надійного кріплення топки з іншими елементами виробник радить використовувати спеціальну термостійку пасту та клей. 

  Зверніть увагу на те, що кожна топка повинна під'єднуватися тільки до окремого каналу продуктів згоряння з відповідною силою тяги (10 - 30 Ра). 

Технологія розведення тепла в будинку передбачає наступні дії:

для рівномірного розподілу конвекційних потоків топку «одягають» в кожух, який зверху оснащений патрубками;

на самі патрубки одягається гофра повітряних відводів з решітками для вентиляції.

Таким чином гаряче повітря попадає в приміщення, заздалегідь проходячи через патрубки та гофрошланг. 

Монтаж топки краще довірити професіоналам.

  Наша компанія виконує весь спектр послуг по підключенню каміна «під ключ». 


  Наприклад:

  Монтаж чавунної топки Kawmet W15 (12kBt), в якості ізоляційного матеріалу використано суперізол Skamotec 1000*610*30mm, розведення тепла здійснено в 3 кімнати. 

Суперізол для каміна VARMSEN® - компанія, яка виробляє та реалізує теплоізоляційні системи. Він має своє коріння на батьківщині систем утеплення - Данії. Вона є "молодшим братом" і рівноправним партнером датського Скамоля. 

Силікатна-кальцієва плита VARMSEN® використовується для побудови декомпресійної камери каміну, одночасно є його ізоляцією. Вона створює легку і жорстку структуру, легко обробляється за допомогою традиційних столярних інструментів, встановлюється за допомогою клею ISOL GLU E + і гвинтів TD. Суперізол камінний є відмінним ізолятором від високих температур всередині корпусу камінної топки, це забезпечує безпечний рівень зовні. Вона замінює традиційне рішення на основі плит із гіпсокартону та базальтової вати. Ідеально підходить для утеплення дерев’яних балок, бічних стін і стін за каміном. Є незамінним матеріалом при монтажі димоходу бані чи сауни, котра ізолює дерев`яне перекриття від високих температур. 

https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/kaminni-topki-povitrjanogo-tipu-konvekcijni/kaminna-topka-kawmet-w-15-12-kw.html

https://warmhouse.com.ua/montazh/izoljacijni-materiali/superizol-skamoenclosure-skamotec-225-izoljacijni-pliti-varmsen-1000x610x30mm.html