По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Монтаж піч камін самостійна із вертикальним димоходом здійснений без трійника Kratki Koza K7

 Піч камін Kratki Koza (Краткі Коза)

  Піч-камін у сучасному житті стала практичною заміною централізованому опаленню. Вона створює не лише затишок в оселі, але й деяку оригінальність. До того ж для регіонів, де відсутнє газопостачання, це зручний, практичний та безпечний варіант. Камінні печі встановлюють як додаткове джерело тепла у випадку перебоїв подачі газу чи проблем з центральним опаленням.

  Крім того, піч камін варто придбати як мінімум через дві причин. Це дешевший вид опалювання, а по друге, за допомогою сучасних технологій камінні печі, які зараз виготовляють, мають високий рівень тепловіддачі.

  Купити печі високої якості та різної комплектації можна в магазині Warmhouse (Львів). Асортимент постійно оновлюється. Продукція виготовлена офіційними провідними виробниками та має всі необхідні документи підтвердження якості та безпеки.

  Зокрема, в нашому асортименті ви можете знайти та придбати печі Kratki Koza K5/6/7/8/9/10, які виготовлені в Польщі та мають усі європейські стандарти з проходження обов’язкових перевірок на безпеку.

Різновиди печей

 Печі можна класифікувати за наступними критеріями: матеріал корпусу, марка виробника, дизайн, вартість, конструкція, різновиди палива, що використовується.

За матеріалом виготовлення печі бувають: сталеві та чавунні.

Сталеві моделі є більш легкими та простими у монтажу, а термін їх роботи за умови правильної експлуатації може бути необмеженим.

Печі, виготовлені із чавуну, хоч і дешевші та швидше і краще нагріваються і подають тепло, однак вибагливіші в використанні.

Переваги даних моделей:

• простота встановлення;

• простота експлуатації та техобслуговування;

• безпека;

• компактність;

• енергоощадні властивості;

• можливість використовувати декілька видів палива: торф, дрова, вугілля, тирса, брикети;

• різні варіанти для дизайнерських рішень.

  У нашому магазині ви можете знайти найпопулярнішу версію малогабаритної печі, яка здійснює обігрів будинку. Буржуйка характеризується тепловою безінерційністю, завдяки чому приміщення починає нагріватися відразу після розпалювання.

Критерії вибору печі

Обираючи піч камін, потрібно визначитись із розмірами, будовою та майбутнім призначенням. Для великого просторого приміщення рекомендуємо прилади, що мають тривалий термін горіння і які можуть працювати весь опалювальний сезон.

 Практичною є наявність автоматичних модулів управління. За допомогою цього фактору можна керувати положенням шиберної заслінки, яка перекриває димохід для пічки каміна, регулювати інтенсивність горіння та обирати необхідні параметри, наприклад, температуру середовища або стінок печі. Це суттєво спрощує процес використання приладу.

 В асортименті продукції виробництва Kratki Koza (Краткі Коза) можна знайти економічні моделі печей, що стосується витрат палива. Для підтримки горіння протягом 2 - 3 годин, достатньо буде однієї закладки брикетів або дров.

 У нашому магазині також є моделі камінних печей Kratki Koza для клієнтів кортрі прагнуть комфорту і краси. Ми допоможемо вам підібрати обладнання, яке буде підкреслювати дизайн вашого будинку, тож камін буде гарно вписуватись в загальний інтер’єр оселі.

 Таким чином, придбання такого популярного обладнання допоможе не тільки зекономити гроші на споживанні електрики і газу, але й буде виглядати привабливо в будь-якому приміщенні, додаючи йому стилю.

Піч камін стане чудовою покупкою для людей з різним рівнем доходів. Вона допоможе створити в вашій оселі атмосферу тепла, радості та підкреслить чудовий смак господарів, їх бережне ставлення до природних ресурсів та оточуючого середовища.

Наприклад:

Компанія Kratki відомий виробник камінних топок, печей, вентиляційних решіток, біокамінів та аксесуарів для камінів. Початок виробництва був акцентований на вентиляційні решітки, проте із кожним роком вдосконалення процесів виготовлення забезпечило експорт продукції в більше чим 60 країн світу. Лауреат та переможець численних конкурсів та номінацій. Купуючи продукцію польської компанії Kratki.pl покупець отримає різноманітну продукцію із численними варіаціями у виконанні. Вираз "задоволений буде кожен покупець"  в цій ситуації насправді відображає реальні слова. 

  Піч повітряного опалення на дровах Kratki Koza K7 - ідеально вписується в інтер`єр кімнат, оскільки це рішення для людей котрі цінують традиційний стиль.

 Корпус печі каміна Kratki (Краткі) Koza (Коза) K7/Ø130/Ø150 виконаний з сірого чавуну 200 класу, мінімальна товщина стінки 8 мм. Щільно розподілені радіатори, збільшують поверхню самої вуличної печі, збільшується площа віддачі тепла. Двері монтуються з термостійкої кераміки, котрі витримують температуру до 800℃. Можливість регуляції допуску холодного повітря через шухляду для попелу. 

- система холодних ручок знижує ризик виникнення опіків, завдяки можливості знімання ручки під час роботи дров`яної печі - каміна для дачі тривалого горіння;

- шухляда для золи, збираючи залишки згорілої деревини, є рухомою, що полегшує видалення попелу;

- зменшення забруднення скла, завдяки керування потоком повітря при згорянні деревини;

- варіанти встановлення димоходу можливе як вертикальне, так і горизонтальне підключення до димовивідної системи в будинку.

https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/pechi-kaminni/pich-kaminna-kratki-koza-k7-130-150.html