Ізоляційні матеріали

Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)

Суперізол Skamoenclosure skamotec 225 (ізоляційні плити) (varmsen) 1000x610x30мм

rating

21.00€

  Суперізол для каміна VARMSEN® - компанія, яка виробляє та реалізує теплоізоляційні системи. Він має своє коріння на батьківщині систем утеплення - Данії. Вона є "молодшим братом"..

Суперізол Skamoenclosure skamotec 225 (ізоляційні плити) (varmsen) 1000x610x50мм

rating

36.00€

VARMSEN® - компанія, яка виробляє та реалізує теплоізоляційні системи. Він має своє коріння на батьківщині систем утеплення - Данії. Вона є "молодшим братом" і рівноправним партнером да..

Суперізол Silca 1000х625х30 мм

rating

21.00€

Силікатно-кальцієві плити SILCA, призначені для термічної ізоляції димоходів або камінних топок. Зручні для створення конструкцій теплових камер, оптимально ізолюють при невеликій товщині. Виготовлені..

Грунтовка VARMSEN® BASE 1L

rating

12.00€

Готовий до використання. Передбачається як грунтовка, що підсилює адгезію до плит VARMSEN® і для наступних шарів . Він також може бути використаний на типових будівельних основах, лише якщо ..

Грунтовка для плит термоізоляційних Silcacon 1л

rating

13.00€

Грунтовка для плит термоізоляційних SILCACON 1 л призначена для підготовки термоізоляційних плит під покриття штукатуркою або клеєм. Це водна суспензія на базі чистого акрилу. Розбавляти чистою водою..

Грунтовка для плит термоізоляційних Silcacon 5л

rating

50.00€

   Грунтовка для плит термоізоляційних SILCACON 5 л призначена для підготовки термоізоляційних плит під покриття штукатуркою або клеєм. Це водна суспензія на базі чистого акрилу. Розбавляти..

Просочення VARMSEN® IMPREGNAT

rating

8.80€

Просочення VARMSEN® IMPREGNAT виготовляються на основі силікату натрію та мікрокремнезему. Він призначений для просочення поверхні плит VARMSEN®, склеєних ISOL GLU E +, з метою підвищення їх адге..

ПРОСОЧЕННЯ SILCADUR - HTI 1 Л

rating

9.00€

 SILCADUR HTI Просочення - високотемпературний  просочуючий склад, зміцнює поверхню плит силікату кальцію і зв'язує пил...

ПРОСОЧЕННЯ SILCADUR - HTI 5 Л

rating

35.00€

 SILCADUR HTI Просочення - високотемпературний  просочуючий склад, зміцнює поверхню плит силікату кальцію і зв'язує пил...

Клей ISOL GLUE + 1 кг для плит VARMSEN

rating

10.30€

  Високотемпературна клей SkamoEnclosure HT Adhesive (ISOL GLUE +)  - готова для використання суміш, стійка до високих температур, зроблена з рідкого скла і неорганічних розчинників. Признач..

Клей для плит термоізоляційних Silcadur-HFS 0,9 кг

rating

8.50€

Високотемпературний клей SILCADUR-HFS ідеально підходить для з'єднання ізоляційних плит. Застосовується для монтажу ізоляційних плит в приміщенні.Перед використанням добре розмішати або розім'яти міш..

Клей для плит термоізоляційних Silcadur-HFS 6,5 кг

rating

45.00€

Високотемпературний клей SILCADUR-HFS ідеально підходить для з'єднання ізоляційних плит. Застосовується для монтажу ізоляційних плит в приміщенні.Перед використанням добре розмішати або розім'яти міш..

Клей до стіни SkamoEnclosure Adhesive (VARMSEN GLUE) 20кг

rating

11.00€

Клей для розчину для камінної плитки VARMSEN® характеризується високою продуктивністю, високою водопроникністю, високою адгезією до підкладки та панелей VARMSEN®, високою технологічністю та оптимальни..

Клей для плит Silcacon мішок 7,5 кг

rating

26.00€

   Клей SILCACON призначений для склеювання термоізоляційних плит SILCA.Це суха суміш цементу та інших наповнювачів. Підходить також для приклеювання кахлю, каменів або плит до плит  SI..

-10%

Вата базальтова Paroc термостійка 25mm

rating

54.00€

60.00€

 Базальтова термостійка вата призначена для теплової ізоляції димових газових каналів, печей, високотемпературних котлів, димоходів та інших поверхонь, що піддаються дії високих температурах не в..

Вата камінна Paroc 30mm

rating

55.00€

  Базальтова вата камінна Paroc Fireplace slab 90 al1 термостійка використовується при монтажі декомпресійної камери камінної топки, печі камінної, топки, високотемпературних котлі..

Мінеральна вата для ізоляції вентиляційних каналів PAROC Hvac Lamella Mat Alu Coat 20/10000/1000

rating

33.50€

Швидко  Самоклеєюча основа мату дозволяє швидко змонтувати мат на поверхню.  Просто  Без механічних кріплень. Завдяки самоклеючому шару, немає необхідності в приварення ..

Мінеральна вата для ізоляції вентиляційних каналів PAROC Hvac Lamella Mat Alu Coat 30/8000/1000

rating

33.50€

Швидко  Самоклеєюча основа мату дозволяє швидко змонтувати мат на поверхню.  Просто  Без механічних кріплень. Завдяки самоклеючому шару, немає необхідності в приварення ..

Скотч термостійкий ADVANCE AT506 до 350°C

rating

15.50€

  Одностороння алюмінієва стрічка, стійкий до високої температури (до 350 ° С). Використовується в монтуванні систем кондиціонування, вентиляції, склеюванні ізоляції каміну, монтажу теплових кана..

Скотч термостійкий ADVANCE AT171 до 110°C

rating

8.00€

  Одностороння алюмінієва стрічка, стійкий до високої температури (до 110 ° С). Використовується в монтуванні систем кондиціонування, вентиляції, склеюванні ізоляції каміну, монтажу теплових кана..

Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)

Встановлення каміну вдома гарантує відчуття тепла та затишку. Але сповна насолодитися задоволенням від конструкцій можливо тільки за умови безпечної та ефективної роботи. Серед важливих етапів слід визначити ізоляцію камінів.

Всі матеріали для ізоляції каміних топок обов'язково мають стійкість до високих температур. Сьогодні на будівельному ринку доступні три категорії даних матеріалів:

1.   Набивні та насипні – використовуються зазвичай в промисловості, маючи на увазі складність експлуатації та виготовлення (до цієї категорії відносяться каолін, кварцовий пісок тощо).

2.   Тверді — мають високу стійкість до регулярних навантажень та пошкоджень механічного характеру ( до даної категорії відносяться керамічні плити та шамотна цегла).

3.   Волокнисті – з низьким рівнем теплопровідності, витривалі до термічних ударів та невибагливі до умов експлуатації (але вони механічно не надійні — наприклад, базальтова вата. В побуті для ізоляції камінів саме базальтова фольгована вата товщиною 30мм користується попитом, оскільки забезпечує термічну стійкість до 650°С , а ціновий діапазон досить демократичний. Проте її недоліком є можливість розшарування волокон в процесі експлуатації, котре призводить до попадання в теплові канали із гарячим повітрям безпосередньо до кімнат в будинку. На відміні від базальтової вати найкращим ізолючим матеріалом є суперізол так званий на основі силіката-кальція, котрий є повністю екологічний, термічна стійкість аналогічна до 650°С. Ідеально підходить для монтажу декомпресійної камери в камінних топках чи камінах.

Ізоляція каміна: особливості та переваги

За допомогою ізоляції для каміна можна вирішити відразу декілька завдань:

·      перешкодити нагріванню стін, які знаходяться в безпосередній близькості до каміну;

·      підвищити якість обігріву;

·      продовжити термін експлуатації обладнання;

·      сприяти рівномірному розподілу тепла по приміщенню;

·      зменшити прояви конденсату та його скупчення;

·      перешкодити можливе займання (це може статися через перегрів системи) або займання сажі в димоході.

Процес ізоляції виконується в декілька етапів:

1.   Ізолювання самої стіни. Для цього використовують плити утеплювачів з фольгованою поверхнею чи плит суперізолу. Їх закріплюють на поверхні за допомогою спеціальної клеючої суміші або металевих дюбелів, монтуючи каркас із вогнетривкого гіпсокартону.

2.   Для віддаленої від каміна стіни використовують багатошарові конструкції з додатковим шаром облицювання. Такий підхід виконує також і декоративну функцію.

3.   Вибираємо тип конструкції.

Конструкція прямокутної форми з цегли потребує використання армування та оштукатурювання. Металеві конструкції круглої форми ізолювати набагато важче. Для цього використовуються ізоляційні матеріали з додатковим кріпленням — листом нержавіючої сталі, звареним по шву.

Ізоляційні матеріали: як придбати

Щоб правильно вибрати ізоляційний матеріал, необхідно враховувати його особливості та специфіку використання.

Базальтова вата відмінно витримує перепади температур та гармонійно поєднується з різними матеріалами. Мінеральна вата не горить в плитах, а також не боїться температур, піддається легкому монтажу, вона довговічна, в основному її використовують для ізоляції теплових каналів із гарячим повітрям.Термостійки плити на основі силіката-кальція розміром 610*1000*30мм суперізол (SILCA, VARMSEN), найкращий варіант для побудови теплообмінника камінної топки. Також дані плити активно застосовують при монтажі димохідних модульних систем де присутні дерев`яні перекриття, оскільки вони забезпечують відмінний термоізоляційний захист. Враховуючи що димохідні труби постійно наражаються на небезпеку займання сажі, термічний захист дерев`яного перкриття в будинку є вагомим фактором безпеки власників житла.

Для того щоб створити складні декоративні конструкції над каміном (такі як ніші або полиці), використовується силікат кальцію. Цей матеріал не допускає перегрівання ні стін, ні каміну, ні самих декоративних конструкцій. Ізоляційний матеріал легко поєднується з іншими будівельними матеріалами. Димоходи ізолюються за допомогою класичних шлакових плит та цегли.

За останній час активно став використовуватися тканинний суперсил – теплоізоляційний та екологічний матеріал, в основу якого входить оксид кремнію.

Щоб стати власником якісних та надійних ізоляційних матеріалів для каміну в різних містах України (є доставка), звертайтеся до операторів-консультантів нашого інтернет-магазину: https://warmhouse.com.ua. Ми допоможемо з вибором необхідних матеріалів та додаткового обладнання.