По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Суперізол Skamoenclosure skamotec 225 (ізоляційні плити) (varmsen) 1000x610x30мм

Модель: Суперізол Skamoenclosure skamotec 1000x610x30мм
858грн.
Є в наявності  Суперізол для каміна VARMSEN® - компанія, яка виробляє та реалізує теплоізоляційні системи. Він має своє коріння на батьківщині систем утеплення - Данії. Вона є "молодшим братом" і рівноправним партнером датського Скамоля.

VARMSEN® користується багаторічним досвідом роботи скандинавських професіоналів. Використовує інноваційні технології та новітні технології. Пропонована продукція виготовляється на сучасних фабриках, що працюють у великій кількості в Польщі, Данії, Франції, Італії та Німеччині.

Вона пропонує широкий асортимент продукції і є провідним постачальником теплоізоляційних виробів для промисловості. Пропозиція VARMSEN® адресована як компаніям, так і приватним особам, які використовують теплоізоляційні матеріали в будівництві.

 Силікатна-кальцієва плита VARMSEN® використовується для побудови декомпресійної камери каміну, одночасно є його ізоляцією. Вона створює легку і жорстку структуру, легко обробляється за допомогою традиційних столярних інструментів, встановлюється за допомогою клею ISOL GLU E + і гвинтів TD. Суперізол камінний є відмінним ізолятором від високих температур всередині корпусу камінної топки, це забезпечує безпечний рівень зовні. Вона замінює традиційне рішення на основі плит із гіпсокартону та базальтової вати. Ідеально підходить для утеплення дерев’яних балок, бічних стін і стін за каміном.

Камінна плита суперізол VARMSEN® - це силікатно-кальцієва ізоляційна плита з відмінною ізоляцією, призначена для застосування при максимальних температурах до 1000 ° C. Камінна плита VARMSEN® - це також несуча конструкційна плита з високими параметрами міцності, призначена, серед іншого, для побудови конструктивних елементів опалювальних камінних кожухів. Камінна плити VARMSEN® також є безпечним  для здоров'я продуктом - без волокон. Процеси поверхневого затвердіння та автоклавування у фазі виробництва роблять камін із суперізолом VARMSEN® без пилу.

Силікатна-кальцієва плита VARMSEN® також добре підходить для ізоляції будь-якого обладнання, пов’язаного з горінням або високими температурами, таких як печі камінні, котли, мережеві регенератори, димоходи (використовують як прошарок захисту дерев`яних конструкцій) та інші. Завдяки високій стійкості до оксиду вуглецю та вуглеводнів , кальцій-силікатна плита VARMSEN®, може використовуватися в печах із відновленням атмосфери. Після 200-годинного опромінення СО при температурі 450 ° С не спостерігається розкладання вуглецю. Плити VARMSEN® також використовуються в якості опорної ізоляції для всіх вогнетривких конструкцій - щільної шамотної цегли, ізоляційної вогнетривкої цегли, ливарних виробів, вогнетривкої пластмаси тощо.

Класифікація пожежі (EN 13501-1: 2007 + A1: 2009) А1 - негорючий
максимум робоча температура 1000 ° С
Щільність (EN 1094-4) 225 кг / м 3
Міцність на стиск (EN 1094-5: 1995) 2,8 МПа
Міцність на згин (EN 993-6: 1995) 1,4 МПа
Питома теплота 0,84 кДж / (кг хк)
Коефіцієнт теплового розширення 5,5х10 до -6 К до -1
Теплопровідність (ASTM C-182) для 200 ° C 0,08 Вт / (mx K) 
для 400 ° C 0,10 Вт / (mx K) 
для 600 ° C 0,12 Вт / (mx K)
Типовий хімічний склад SiO 2 (45%), CaO (45%), LOI (8%)
колір сірий


 

Оставить отзыв
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Немає відгуків про цей товар.