По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Система розведення тепла


  Гофра ізоляційна Ø100/L=10м   Гнучкий канал, термоізольований та акустичн..
1775грн.
Немає відгуків
Гофра ізоляційна Ø100/L=5м  Гнучкий канал, термоізольований та акустично ізольований..
936грн.
Немає відгуків
Гофра ізоляційна Ø125/L=10м   Гнучкий канал, термоізольований та акустично ізоль..
1876грн.
Немає відгуків
Гофра ізоляційна Ø125/L=5м  Гнучкий канал, термоізольований та акустично ізольований,..
1014грн.
Немає відгуків
Гофра ізоляційна Ø150/L=10м   Гнучкий канал, термоізольований та акустично ізоль..
2028грн.
Немає відгуків
Гофра ізоляційна Ø150/L=5м  Гнучкий канал, термоізольований та акустично ізольований,..
1053грн.
Немає відгуків
Трійник Y-типу fi 100/125/150 є елементом, що розділяє і направляє потік гарячого повітря у системах..
244грн.
Немає відгуків
Трійник Т-типу fi 100/125/150 є елементом, що розділяє та напрвляє потік гарячого повітря у системах..
244грн.
Немає відгуків
Трійник Y-типу fi 100/125/150 є елементом, що розділяє потік гарячого повітря у системах подачі гаря..
312грн.
Немає відгуків
Елемент використовується для під'єднання каналів круглої форми до прямокутної вентиляційної реші..
110грн.
Немає відгуків
Дросель з ручним управлінням дозволяє контролювати надходження свіжого повітря ззовні для спалювання..
1131грн.
Немає відгуків
Дросель з ручним управлінням дозволяє контролювати надходження свіжого повітря ззовні для спалювання..
975грн.
Немає відгуків
 Вихід під решітку з вентилятором покращує ефективність опалення та циркуляцію повітря у теплов..
1014грн.
Немає відгуків
  Вихід під решітку з вентилятором покращує ефективність опалення та циркуляцію повітря у тепло..
1287грн.
Немає відгуків
Блок живлення 12В/2А, який використовується для підключення канального вентилятора до каміна. &..
293грн.
Немає відгуків
 Екологічний вентилятор Ekowent для каміна призначений для покращення циркуляції теплого повітр..
3978грн.
Немає відгуків
Показано с 1 по 16 из 86 (всего 6 страниц)

Системи розведення тепла — вид системи опалення житлових будинків, який широко затребуваний в нашій країні. В Європі та Америці системи повітряного опалення в приватних будинках досить популярні. В нашій країні вони у вільному доступі відносно недавно. Сьогодні розрізняють два різновиди повітряних опалювальних систем: канальні та локальні. Вартість буде напряму залежати від виробника, якості та характеристик обладнання.

Переваги систем повітряного опалення

1.   Швидкість обігріву такої системи. Працюють на інших типах теплоносіїв, на нагрів витрачають багато часу. Після запуску повітряних обігріву ваш житловий будинок прогріється приблизно за 40 хвилин (залежно від потужності самої системи повітряного обладанання і величини приміщення).

2.   Доступність. Вартість даного обладнання систем розведення тепла не відрізняється від інших систем та доступна більшості власників приватних будинків.

3.   Безпека. Опаленням можна самостійно керувати: вмикати/вимикати при необхідності, збільшувати/зменшувати температуру. Додатково доступні автоматичні системи, які будуть самі контролювати стан опалювальної системи.

4.   Легкість керування системами повітряного опалення. Як відзначають наші клієнти, систему відрізняє перш за все простота запуску. Робота всієї системи повністю контролюється автоматично. Таким чином, ви легко зможете самостійно виставляти рівень температури та не турбуватися, що система розморозиться.

5.   Довговічність. При виборі якісних складових системи розведення тепла вона прослужить вам до 20 років. На термін експлуатації впливає правильність монтажу та проектування повітряного опалення.

6.   Привабливість. Для системи не потрібно додатково встановлювати батареї та труби. Достатньо тільки встановити в будинку якісну теплоізоляцію та вікна.

Системи розведення тепла: складові та характеристики

В нашому інтернет-магазині представлені:

1.   Апарати для подачі гарячого повітря (турбіни) – оснащені термостатом, який призначений для примусової циркуляції гарячого повітря. Розподільник включається, коли температура повітря, що проходить через пристрій, досягає відповідного значення. Вимикається, коли температура нижче заданої. Вентилятор гарячого повітря також може працювати в безперервному режимі. Це дозволяє опалювати великі приміщення або кілька кімнат одночасно.

2.   Фільтри – призначені для очищення гарячого повітря.

3.   Ізоляційні гофри – гнучкі алюмінієві дроти ізольовані,термічно і акустично призначені для циркуляції гарячого повітря. Діапазон температури: - 30 / + 250° C. Товщина ізоляції варіюється.

4.  Канальні труби для подачі і розведення тепла по будинку, бувають із нержавійки марки AISI 430 так і зустрічаються із цинку. Проте як відомо, що при нагріванні цинк не є корисним для здоров`я людини. Канальні труби для подачі тепла по будинку бувають круглої та прямокутної форми (що дозволяє використовувати менше простору по кімнатах)

5.   Вихід під решітку з вентилятором – для витягування із теплових каналів тепла в кімнату. Часто застосовується у випадках коли довжина каналу із подачею гарячого повітря більша чим 5м, або є необхідність виходу теплого повітря на рівні нижчому чим змонтована декомпресійна камера камінної топки.

6. Канальні елементи використовуються для подачі/транспортування гарячого повітря від декомпресійної камери каміна по будинку. Вони виконані з нержавійки та цинку. Найкраще використовувати нержавіючу сталь, оскільки цинкова бляха при нагріванні виділяє шкідливі елементи. Монтаж будь - яких канальних розподільчих елементів при розведенні гарячого повітря камінних топок, супроводжується ізоляцією котра є термостійкою. Гаряче повітря в каналах від топки може досягати на вході до 80 градусів по Цельсію.

Каталог постійно поповнюється новими товарами. Кожен супроводжується детальним описом, актуальною ціною та якісним фото.

Де купити систему розведення тепла

Ви можете купити системи подачі гарячого повітря (тепла) в інтернет-магазині https://warmhouse.com.ua в будь-якому місті України — Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Миколаєві, Івано-Франківську  та ін. за рахунок співпраці зі службами доставки України («Новою Поштою», «Інтайм» та ін.).

Наш інтернет-магазин запропонує Вам кращу ціну і зручність замовлення. Якщо Ви ще сумніваєтеся, можете перейти до розділу коментарів і почитати відгуки наших покупців або ж залишити свій відгук щодо покупки. Замовити та купити інші позиції можна в нашому зручному каталозі.

Залишилися питання? Наші оператори-консультанти завжди допоможуть з вибором в телефонному або онлайн-режимі (розділ «Контакти»). Вдалих вам покупок!