По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Піч камін Dovre Sense 203

Встановити самостійну камінну пічку, грубку чи буржуйку в будинку - це завжди правильне рішення для людей котрі полюбляють живий вогонь. Є багато варіантів обладнання котрі в змозі горіти та обігрівати приміщення, дарувати позитивний настрій. Головне щоб Ваша пічка була герметичною, мала високі показники коофіцієнта ККД та обов`язкова присутність в камері горіння внутрішнього футируванння: вермикуліт, шамот чи термобетону. 

 Dovre Sense 203 - це пічка котра має 3 шкла та цікаву сучасну форму, вже дуже багато знято відеопереглядів та порівнянь. Чому наша компанія її рекомендує для використання в дизайні та інтер`єрі? Тому що даний опалювальний пристрій відповідає всім суровим вимогам по екології, а естетика горіння та візуалізація вогню перевершить Ваші сподівання.

Всі моделі Dovre (Довре) виготовлені з точки зору максимальної теплової ефективності. Герметичність і регуляція подачі повітря для горіння дозволяють здійснювати контрольоване, повільне горіння. Час горіння одноразової закладки дров становить до 8 годин.

  Можливість розподілу тепла від каміна до інших приміщень дозволяє повною мірою використовувати теплову потужність каміну, а також рівномірно обігрівати весь будинок, навіть до 200 м2. Деякі моделі камінів Dovre (Довре) використовують подвійну систему згоряння, що підвищує ефективність роботи пристрою та зменшує викиди в атмосферу. Спалюючи дрова в камінах і печах камінних Dovre (Довре), ми отримуємо багато дешевого тепла і неповторну атмосферу вдома.

Самостійна піч Dovre (Довре) Sense 203

Технічні дані пічки:

  • Теплова потужність:
    - номінальна 7 кВт,
    - максимальна 9 кВт;
  • Вага: 125 кг;
  • Матеріал: високоякісний чавун;
  • Паливо: суха листяна деревина;
  • Підключення до димоходу: Ø150 (горизонтальне або вертикальне);
  • Максимальна довжина дров до 330 мм.
Заходьте в офіс компанії Warmhouseу м.Львів, вибирайте та оформіть замовлення через сайт компанії, можливість розтермінування покупки та інші переваги від надійного партнера.


https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/pechi-kaminni/pich-kaminna-dovre-sense-203.html