По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Plamen

 Під брендом Plamen випускаються топки та печі з чавуну первинного лиття. Хорватська компанія має у своєму розпорядженні власний завод (знаходиться у м Пожега), на території якого щорічно переробляється та відливається більше 20 тонн високоякісного чавуну. Обсяг виробництва становить близько 60 тис. чавунних виробів на рік, з яких 70% експортується в країни Європи.

Які печі випускаються під брендом Plamen

 Всі моделі оснащені міцною та надійною топкової камерою з чавуну. З огляду на те, що корпус більшості печей виконаний з чавуну, вони вважаються опалювальними. Використання якісної виробничої сировини є запорукою довговічної роботи обладнання. Бренд Plamen випускає кілька лінійок чавунних печей:

  • Відмінність цієї печі – дизайн в стилі мінімалізму. Така піч має чавунний корпус, який покритий термостійкою чорною емаллю. Модель Barun може бути використана для опалення приміщень площею до 80 м2. Зазвичай піч встановлюють на подіум з вогнетривкого матеріалу, при цьому вона не вимагає облаштування окремого фундаменту.
  • Компактна, стильна піч-«буржуйка», яка оснащена оглядовим віконцем. Вона виконана в стилі скандинавських печей, що надає моделі особливий шарм. Глубока топка відмінно вміщує довгі поліна, при цьому піч Trenk може використовуватися для опалення приміщень площею до 80 м2.
  • Вертикальна чавунна піч-камін на круглій ніжці, яка робить вигляд пристрою більш привабливим та цікавим. Камінна топка вміщує довгі дрова, які укладаються вертикально. Завдяки досить високій потужності (11 кВт), чавунну піч на ніжці Hana можна використовувати для обігріву приміщень площею не більше 80 м2.
  • Родзинка цієї лаконічної моделі – вертикально орієнтований дизайн. Вона має високу топку та компактні розміри, але деякі користувачі відзначають, що вертикальна укладання дров не зовсім зручна. Піч оснащена міцним чавунним корпусом. Вона здатна опалювати приміщення площею до 100 м2.
  • Піч з високоміцного чавуну, виконана в лаконічному класичному стилі. Вона має монументальний дизайн та потужність, що дорівнює 11 кВт. Дана модель оснащена зручними камінними дверцятами. Піч Tena підходить для опалення приміщень площею до 80 м2.
  • Зовні ця модель схожа на Trenk, але у неї немає ніжки. Піч має подвійний корпус та вертикальну укладку дров. Оптимальна потужність, дорівнює 11 кВт, дозволяє використовувати опалювальний прилад для обігріву приміщень площею до 80 м2.
  • Dora 10. Це модель з подвійним корпусом, який складається з чавунної плити та сталевої обшивки. У ній є також зручна дверцята та чавунна топка. Піч Dora 10 підходить для опалення невеликих приміщень (до 60 м2), адже її потужність становить усього 9 кВт. Конструкція має невелику вагу, тому не вимагає облаштування додаткового посиленого фундаменту.

 Бренд Plamen ретельно аналізує запити кінцевих споживачів та намагається їх максимально задовольнити. У модельному ряду представлені печі горизонтальні та вертикальні, прямокутні, квадратні й круглі, з неглибокою та глибокої топкою. Всі вони виконані з чавуну марок EN-GJL 250 і EN-GJL 200. Багато європейських компаній співпрацюють з брендом Plamen (замовляють у нього деталі для своєї продукції), що зайвий раз підтверджує високу якість та надійність продукції.

Де придбати чавунні печі від виробника

 Повний асортимент товарів бренду Plamen представлений у нас. Тут можна замовити печі потужністю від 6 до 20 кВт за доступною ціною. Всі товари відрізняються високою якістю, надійністю, функціональністю, доступністю.

завантажити каталог

ТОВАРИ