По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Saven (Україна)

 Сучасні високотехнологічні топки SAVEN

 Опалення приміщень нашого часу стало досить актуальним і болючим питанням. Встановлюючи камін, багатьох власників домівок цікавить не лише естетична привабливість вогнища, а й можливість обігріву приміщень. Виробнича компанія SAVEN пропонує споживачам якісні дров'яні камінні топки з можливістю встановлення в приміщеннях, обладнаних рекуператорами.

 Топки SAVEN: сучасні технології та енергоефективність

 SAVEN - вітчизняний виробник камінних топок, розробка яких проводилася з урахуванням інноваційних технологій металообробки. У назву було закладено англійське словосполучення, що українською мовою звучить, як «збереження енергії», відповідно і дослідження велися в цьому напрямку. У результаті, споживач отримав модельний ряд сталевих камінів з відмінними технічними та експлуатаційними характеристиками: вони швидко нагріваються, тривалий час зберігають тепло у приміщеннях, дозволяючи економити паливо без шкоди для затишку та комфорту у будинку.
Для виготовлення корпусів топок використовуються листи гарячекатаної вуглецевої низьколегованої (котлової) сталі. Товщина листів три-п'ять міліметрів. Щоб забезпечити нормальний температурний режим, у технологічний ланцюжок виготовлення камінів впроваджено футерування камери згоряння термостійкими шамотними плитами.

Переваги сталевих топок SAVEN

SAVEN - топки закритого типу з ефективною системою газовідведення та жаростійким склінням, що витримує температуру до 760℃. Ця конструкція обумовлює набагато більший ККД у порівнянні з топками відкритого типу. Для зовнішнього оздоблення використовуються екологічно безпечні негорючі лакофарбові матеріали. Крім цього каміни такого типу мають інші корисні якості, серед яких:
  • ефективне згоряння палива шляхом використання системи подвійної подачі повітря в топку;
  • подвійний дефлектор підвищує теплообмінні процеси та ефективність каміна;
  • сталева топка має жорстку конструкцію, яка не деформується навіть під дією високих температур;
  • для додаткової герметизації вогнища використані камінні шнури;
  • дверцята виготовлені з суперміцного профілю, стійкого до згинання та скручування - навантажень, яким піддаються дверцята під час горіння палива;
  • є можливість плавно регулювати інтенсивність горіння, та параметрів, що дозволяє встановлювати їх у приміщеннях різного призначення.

Особливості монтажу та експлуатації топок SAVEN

 Камінні топки - це практичні конструкції, оптимізовані за низкою параметрів, що дозволяє встановлювати їх у приміщеннях різного призначення. Ними можуть обладнуватись заміські будинки, котеджі, вілли, таунхауси, ресторани та інші приміщення. Вони універсальні і по дизайну, вписуються в будь-який стиль інтер'єру, і за способом їх встановлення.

 Компактні розміри та невелика вага сталевої топки спрощують пошук місця для її встановлення, єдина умова – монтаж повинен здійснюватися з урахуванням забезпечення доступу до обладнання для його обслуговування. До речі, доглядати за камінами цього бренду досить просто: ефективне прогорання дров дає зовсім мало золи, тому чистити топку доводиться не так часто, як звичайний камін. До того ж скління топки виконане за технологією «чисте скло», що захищає його від осідання сажі та утворення конденсату.

 Для поліпшення теплообміну, сталеві топки SAVEN комплектуються вентиляційними камінними решітками, що дозволяють регулювати та розподіляти теплий повітряний потік по приміщенню. Закрите вогнище обумовлює безпеку каміна: дверцята надійно захищають житло від випадкового займання.

 Заходьте до авторизованого диллера у м.Львів, вул. Пасічна 72а магазин Warmhouse "каміни та димохідні системи", ми підберемо та порадимо найкращий камін для Вас, а також за необхідності кваліфіковані спеціалісти змонтують чи встановлять "під ключ" камінну топку, а Вам залишається лише одне милуватися вогнем в будинку!

 

завантажити каталог

Товари