По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Uniflam (Уніфлам)

 Не лише обігріти будинок, а й створити унікальну дизайнерську композицію допомагають каміни, що випускаються під торговою маркою Uniflam. Цей французький бренд отримав популярність серед цінителів вишуканих та одночасно енергоефективних рішень, дозволяючи реалізувати будь-які фантазії щодо оформлення віталень, спалень та інших приміщень за допомогою надійного й гарного опалювального обладнання. Над кожною моделлю працює команда конструкторів, які домагаються найкращого співвідношення ККД, естетики та безпеки, а постійні інновації дають можливість задовольняти потреби найвимогливіших замовників.

Бренд з майже 100-річною історією

 Уніфлам - одна з торгових марок, під якою випускає продукцію французька компанія Invicta, що почала свою діяльність в далекому 1924 році. Перший завод запрацював з невеликому поселенні Доншері, причому розташування було обрано невипадково - саме в цьому регіоні традиційно займалися литтям чавуну, що стало відмінною базою для виготовлення міцних і довговічних камінів.

 Після зростання популярності виробничі потужності розширили - зараз топки та аксесуари роблять на чотирьох сучасних заводах, звідки продукцію поставляють в десятки європейських країн. Асортимент включає безліч моделей, причому поряд з опалювальними системами преміум-класу є відмінні бюджетні варіанти, які можна придбати у офіційних дистриб'юторів. Партнерська мережа компанії постійно розширюється, що дозволяє охоплювати нові ринки й робити бренд всесвітньо відомим.

Ключові особливості виробництва

 Відстежуючи світові тенденції та запити споживачів, французький виробник пропонує високоякісну продукцію і продовжує вкладати гроші у впровадження нових технологій. Головне, що відрізняє процес виготовлення камінів Uniflam:

1. Незвичайні дизайнерські рішення, наприклад, подвійна задня стінка з прикрасою у вигляді язиків полум'я, вбудований обмежувач для захисту скла, шамотне облицювання, збільшений димохід і т.д. Кожна серія має свою «родзинку», яка робить каміни неповторними й дозволяє створити ексклюзивний дизайн інтер'єру в невеликому або просторому приміщенні.

2. Використання жароміцного скла, яке забезпечує захист від випадкових іскор та дозволяє отримати максимум задоволення від спостереження за вогнем.

3. Сертифікація всієї продукції за вимогами ISO9002, а також проходження перевірки на відповідність нормативам Flamme Verte, що є гарантією екологічності камінів.

4. Досягнення високих значень ККД - сучасні моделі передбачають можливість контролю інтенсивності процесу горіння для зменшення витрат палива та економії коштів. У більшості топок є спеціальна заслінка для зміни тяги в димоході.

5. Власні цехи лиття чавуну, де використовується унікальна технологія, яка дозволяє усунути бульбашки з металу та домогтися максимальної стійкості до корозії і попередити деформації,  що зумовлені впливом високих температур.

Причини популярності камінів Uniflam

Покупці обирають продукцію французького бренду завдяки наявності у неї багатьох переваг, серед яких:

• мінімальні витрати палива при коефіцієнті корисної дії майже 80%;

• високі показники тепловіддачі та легкість регулювання потужності обігріву;

• тривалий термін експлуатації зі збереженням привабливого зовнішнього вигляду;

• оригінальність дизайну та широкий асортимент в різних цінових категоріях;

• швидкість нагрівання - в середньому для початку процесу віддачі тепла потрібно 10 хвилин;

• безпека та надійність, підтверджені міжнародними сертифікатами.

Найбільш популярні моделі Уніфлам в Україні:

- класична камінна топка Uniflam 700 Lux ECO (мінімальна потужність 12кВт);

- камін на дрова Uniflam 700 Plus ECO ( декороване тиснення на шклі);

- серія камінів Prestige 750/850/920 (стальна фасадна рамка в сучасному стилі);

- камінні топки серії EVO 760/860/960 це стальний камін із шамотним футеруванням, до показник ККД сягає понад 80%.

 

ТОВАРИ