По буднях з 9:00 до 17:00, cб, нд - вихідні

Встановлення (монтаж) димоходу Львів

 Монтаж димоходу під ключ у Львові

 Кожний приватний будинок має газовий котел або камін для обігріву приміщень. Для того, щоб запобігти загрозі отруєння чадним газом, потрібно відповідально відноситися до монтажу димохідних труб.

Особливості встановлення та використання

 Будинок, в якому встановлені камін, котел чи інший опалювальний прилад, повинен мати також комин. Не має різниці, на якому паливі при цьому працює обладнання — сухому, рідкому, газоподібному. Цього потребують правила безпеки.

Комин – це система, що виводить продукти згоряння палива в атмосферу. При неправильній роботі цього елементу виникає ризик надходження отруйного чадного газу в житлове приміщення. Працює комин таким чином: після того, як запалюється паливо, виділяються продукти горіння. За рахунок різниці температури цих речовин та навколишнього середовища, вони піднімаються вгору. Труба виводить продукти горіння в атмосферу. 

Деякі залишки можуть осідати на стінках у комині, заважаючи згодом проходженню. Тому важливо вчасно очищати димохідні труби. 

Основними вимогами є:

комин має бути на достатній за нормативами відстані від легкозаймистих речовин;

внутрішня поверхня димоходу повинна бути гладкою;

кожна піч камінна має окреме димовідведення;

стійкість до впливу навколишнього середовища;

герметичність системи;

діаметр труб повинен відповідати виду палива та теплогенератора.

 В залежності від різновиду опалювальної системи та матеріалів, з яких виготовляється система, відрізняється спосіб встановлення димоходу. Наприклад, на твердопаливний котел димар монтують всередині будинку. При цьому забезпечують безпечний вивід труб назовні через дах. Димоходи з нержавіючої сталі розташовують зовні. Звичайно, у цьому випадку не обійтися без утеплення. Також димар можна змонтувати всередині цегляних шахт — це називається гільзуванням. Такий спосіб доречний для котлів на газу. 

Помилки при влаштуванні

 Навіть найменша похибка при монтуванні може обернутися трагедією. При побудуванні димоходів слід звертати увагу на діаметр, перш за все. Занадто великий розмір призводить до зникнення тяги, а малий — до задимлення через низьку прохідність. 

 Також важливе розміщення технологічних отворів. При неправильному розташуванні робиться неможливим почистити димар, що призведе до потрапляння продуктів горіння в кімнати.

 Відповідно до опалювальної системи необхідно підбирати матеріал, з якого виготовляється димар. Цього потребує забезпечення самотяги та нормативні вимоги пожежної безпеки.

 Та найголовніше при встановленні димаря у дерев’яному будинку — ізольованість вогнетривкими матеріалами. В інакшому випадку виникає ризик займання. 

Підбір та робота «під ключ»

Щоб запобігти помилок, що можуть коштувати життя, рекомендується звертатися до перевірених компаній. Компанія Warmhouse виконає встановлення димоходу «під ключ» якісно, надійно, відповідно до усіх нормативів.

На сайті компанії можна купити додатково печі, каміни, аксесуари для опалювальних пристроїв. При замовленні в комплекті з димарями можливі знижки.

Як виконується монтаж димоходу:

спочатку — оцінка об’єкту;

розбирається діючий димар, якщо він є;

монтаж каміну;

висота димоходу збільшується завдяки сендвіч трубам з утепленням, це покращує тягу;

труби закріплюються за допомогою гнучких елементів.

Майстри можуть підібрати оптимальний варіант димаря в залежності від типу опалювальної системи та палива. Якість проведення робіт та пунктуальність — гарантовані. Компанія займається монтажем димоходів понад восьми років, тому великий практичний досвід дозволяє обіцяти безпечність, влаштування без порушень, на вищому рівні.

Наприклад:

Монтаж димоходу під піч - камін здійснений наступним чином:

  • демонтаж діючого цегляного димаря;
  • монтаж цегляного комину;
  • збільшення висоти димаря за рахунок сендвіч труб утеплених із нержавійки;
  • кріплення димаря за рахунок гнучких кріпильних елементів.

https://warmhouse.com.ua/dimohodi-nerzhavijka/serija-premium-aisi-316/dvostinni-dymokhody-aisi-316/

Об`єкт знаходиться у Львові, центральна частина міста. Завдяки збільшенню висоти димохідних труб, досягнуто прийнятної тяги для нормальної роботи каміну.