По буднях з 10:00 до 18:00, субота з 10:00 до 14:00

Встановлення, монтаж піч каміна Kawmet (Кавмет) P7 (10.5kW)

Особливості монтажу печі-каміна


  Піч-камін займає особливе місце в сучасному дизайні житла. Цей предмет не тільки прикрашає інтер'єр, але й наповнює будинок атмосферою затишку, тепла. Завдяки унікальним ідеям стилістики, сьогодні печі камінні можна встановлювати в заміських будинках, на дачах і навіть у квартирах. Камінна зона може стати справжнім центром житла, місцем відпочинку та гармонії.


Особливості монтажу

  Сучасний будівельний ринок пропонує чавунні печі, каміни у великому асортименті. Але незалежно від місця установки (квартира або приватний будинок), є певні правила монтажу пристрою.

 Від правильності установки буде багато в чому залежати зручність експлуатації опалювального приладу, а також зовнішній вигляд інтер'єру. Тому потрібно врахувати деякі моменти:

 • Не можна ставити буржуйку та камін впритул до стіни. Потрібно суворо дотримуватися відстань між пристроєм та стінами (зазвичай зазначено в інструкції).
 • Перед початком монтажних робіт потрібно виконати облицювання стін. Для цього слід використовувати негорючі матеріали, такі як цегла, керамічна плитка та ін. Для додаткового захисту можна використовувати міцні металеві листи.
 • Монтаж печі-каміна здійснюється на підлогу, навіть якщо в обраної моделі передбачені ніжки. Не можна монтувати виріб на подіум. Також рекомендується зміцнити лаги підлоги стійками, оскільки піч має велику вагу.
 • Димохід бажано виводити назовні, але така можливість є не завжди. В цьому випадку можна встановити його в приміщенні, а потім вивести на дах.
 • Для створення необхідної тяги, потрібно правильно підібрати діаметр димоходу. Він повинен збігатися з діаметром вихідного патрубка. Врахуйте, що місця з'єднання конструкцій не можна фарбувати термостійкої фарбою. В процесі експлуатації печі можуть з'явитися сторонні запахи.

  Якщо димохід розміщений за межами житла, його роблять багатошаровим. Додаткове утеплення забезпечить надійний захист від конденсату, переохолодження труб, повітряних пробок. Одношарові труби проводяться тільки всередині приміщень.


Етапи установки печі-каміна

  Монтаж опалювального приладу процес трудомісткий і складний. Він вимагає наявності певних навичок, знань. Всі роботи проводяться поетапно:

 • Монтаж димоходу. Підготовка бетонної підкладки, зміцнення стін будинку.
 • Утеплення труб. Зовні трубопровід покривається шаром теплоізоляції, після чого проводиться облицювання. Далі труби закріплюються листом покрівлі, встановлюється металевий короб.
 • Приєднання печі-каміна. Для цього потрібні чорні жаростійкі труби. Відстань між ними обов'язково наповнюють негорючими матеріалами, а стики – декорують.

   Наша компанія здійснює у Львові встановлення/монтаж «під ключ» камінів, печей, буржуйок. Ми візьмемо всі складнощі цього процесу на себе та виконаємо роботи відповідно до загальноприйнятих норм.


Особливості монтажу печі-каміна в дерев'яному будинку

  Всередині будинку з дерева такий опалювальний прилад виглядає по-особливому гармонійно. Але щоб знизити ризик пожежної небезпеки, потрібно дотримати деякі вимоги.

 Стіну, яка призначена під топку, обов'язково потрібно робити з вогнетривких матеріалів. Особлива увага приділяється захисту оточуючих поверхонь від впливу високих температур, іскор.

 У заміських будинках зазвичай використовують фронтальні, кутові або окремо розташовані моделі камінів. Фронтальний камін монтується в стіну, кутовий – підходить для маленьких приміщень. Але важливо розуміти, що стіни будинку і стінки каміна не можна об'єднувати. Це може привести до деформації дерева.


Наприклад:

Чавунні печі каміни KAWMET (Кавмет) це продукція польського виробництва, котрі беруть початок з 1981 року. Власний завод розташований поруч із м.Перемишлем, неподалік від українського кордону.  Вся продукція виготовлена із високоякісного чавуну класів EN-GJL-150 і EN-GJL-200 де є досить товста стінка лиття. Що гарантує міцність, хорошу теплопровідність та довговічність в процесі безперервного використання. Завдяки цим критеріям дані камінні топки, печі із чавуну здобули широку популярність серед покупців в Україні. Купуючи камінні топки KAWMET можна отримуєте якісну продукцію по досить демократичній ціні.Піч - камін Kawmet (Кавмет) P7 (10.5 kW) EKO, відрізняється такими особливостями:

 • Піч виготовлена з високоякісного чавуну;
 • Потік повітря регулюється через зольник;
 • Жаростойкое скло Robax, з низьким температурним розширенням, здатне витримувати температуру до 800°С;
 • Система очищення скла;
 • Вбудований дефлектор значно збільшує ефективність роботи печі;
 • Піч Kawmet Р7 (10.5 kW) відповідає всім європейським стандартам якості.


https://warmhouse.com.ua/kaminni-topki/pechi-kaminni/chavunna-pich-kawmet-p7-10-5-kw-eko.html

 Встановлення камінної печі Кавмет здійснено через модульний приставний димохід сендвіч, задіяний трійник під 90°  із збірником конденсату. Модульні приставні димоходи мають дуже важливу первагу на іншими системами димовідведення: швидкий монтаж практично будь - якому місці будинку, не відбувається промерзання димових газів взимку. 

 Ви ще вагаєтесь, отримайте консультацію та кваліфіковану відповідь працівників компанії за телефоном, або заходьте до нас в магазин! Вибирайте Ваш пристрій для обігріву, а ми все змонтуємо "під ключ". Монтаж топки, каміна чи котла краще завжди планувати заздалегіть!